21.03.2013, 02:12
Chodzi o to, że ta obsada jest zła.
Danio możesz mieć ok 10 -15szt jak wyżej będzie ok (ryba stadna)
Latwo rozmanażają sie gupiki.
Proponuje ci tak:
-Ławiaca (np danio) 10 -15 szt
-Gupiki 1+1 lub 2+2
-Otosek 4-5szt lub kiresek 4-5szt
Radze dużo czytać i poznawać bo na razie to o akwarystyce wiesz mało.
Grzałke mam nadzieje, że masz bo nie napisałeś.
Czytaj, pytaj i nie denerwuj sie.
Wiesz jakie masz parametry wody w akwarium?
Danio możesz mieć ok 10 -15szt jak wyżej będzie ok (ryba stadna)
Latwo rozmanażają sie gupiki.
Proponuje ci tak:
-Ławiaca (np danio) 10 -15 szt
-Gupiki 1+1 lub 2+2
-Otosek 4-5szt lub kiresek 4-5szt
Radze dużo czytać i poznawać bo na razie to o akwarystyce wiesz mało.
Grzałke mam nadzieje, że masz bo nie napisałeś.
Czytaj, pytaj i nie denerwuj sie.
Wiesz jakie masz parametry wody w akwarium?
