21.03.2013, 06:56
(21.03.2013, 02:12)Mikolaos napisał(a): Chodzi o to, że ta obsada jest zła.
Danio możesz mieć ok 10 -15szt jak wyżej będzie ok (ryba stadna)
Latwo rozmanażają sie gupiki.
Proponuje ci tak:
-Ławiaca (np danio) 10 -15 szt
-Gupiki 1+1 lub 2+2
-Otosek 4-5szt lub kiresek 4-5szt
Radze dużo czytać i poznawać bo na razie to o akwarystyce wiesz mało.
Grzałke mam nadzieje, że masz bo nie napisałeś.
Czytaj, pytaj i nie denerwuj sie.
Wiesz jakie masz parametry wody w akwarium?
Danio sie nie nadają do takiego baniaka! Do tego gupiki w haremach czyli 1+2.
Możesz jako zyworódki dać platki.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
