• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

moja akwarium 54l i obsada
#7

Nie denerwuje się tylko napisałem ze jestem nowy i się nie znam bo dostałem od znajomego akwarium 25l i tak mnie to wciągło wszystkie ryby kupiłem w jednym sklepie i mówiłem jakie mam akwarium i jakie ryby już posiadam (pierwszy bojownik)a oni mi sami dobierali rybki ,dlatego wolałem opisac co posiadam i się poradzić.
grzałka jest temperatura w akwarium 27C
a czemu danio nie


Wiadomości w tym temacie
moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 20.03.2013, 01:12
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez klosek - 20.03.2013, 07:07
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez DarkDrake - 20.03.2013, 11:44
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 21.03.2013, 01:07
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez Mikolaos - 21.03.2013, 02:12
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez klosek - 21.03.2013, 06:56
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 21.03.2013, 21:24
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez klosek - 21.03.2013, 21:36
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 24.03.2013, 10:30
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez marcin0714 - 24.03.2013, 11:33
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 24.03.2013, 12:22
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez marcin0714 - 24.03.2013, 12:32
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 25.03.2013, 23:28
RE: moja akwarium 54l i obsada - przez musko - 30.03.2013, 17:30
Top Rated AI Stock Trading Platform Guide - przez FrankJScott - 20.06.2025, 21:49

Skocz do: