21.03.2013, 21:24
Nie denerwuje się tylko napisałem ze jestem nowy i się nie znam bo dostałem od znajomego akwarium 25l i tak mnie to wciągło wszystkie ryby kupiłem w jednym sklepie i mówiłem jakie mam akwarium i jakie ryby już posiadam (pierwszy bojownik)a oni mi sami dobierali rybki ,dlatego wolałem opisac co posiadam i się poradzić.
grzałka jest temperatura w akwarium 27C
a czemu danio nie
grzałka jest temperatura w akwarium 27C
a czemu danio nie
