10.07.2013, 20:47
Choroba pojawiła się zaraz po tym, jak przyniosłem nowe rybki ze sklepu. Pewnie od nich przyniosłem to paskudztwo. Temperaturę już podnoszę, preparat wlałem. Co do dozowania nie ma co się emocjonować
Jutro zadzwonię do producenta i zapytam, bo jak dla mnie nie do końca zrozumiale jest napisana ta instrukcja.
EDYCJA:
Odpowiedź producenta:
"Należy powtórzyć procedurę 3 razy, podmieniając wodę i uzupełniając 50% zalecanej dawki preparatu."
Jutro zadzwonię do producenta i zapytam, bo jak dla mnie nie do końca zrozumiale jest napisana ta instrukcja.EDYCJA:
Odpowiedź producenta:
"Należy powtórzyć procedurę 3 razy, podmieniając wodę i uzupełniając 50% zalecanej dawki preparatu."
