23.06.2014, 11:42
Najlepiej od razu tak do większego akwa, bo można go lekko skręcić, a jak nadal będzie pralkę robił to deszczownica
wtedy gdy się przytka i przepływ spadnie to rozkręcamy lekko zaworek i nadal mamy super przepływ i nie musimy grzebać w filterku 
Nadfiltracji nie ma ale za to pralka jest
u mnie deszczownica załatwiła sprawę pralek.
A tak btw. To nie lepiej kupić dwa słabsze filtry żeby razem robiły przepływ zapewniający prawidłową cyrkulację w akwa ?
No bo np. W tym moim Eheimie 2222 mam pojemność na wkłady 5l, ale eheim do 140 jest kapkę za słaby, ale za to dwa Eheimy 2222 mają pojemność 10l na wkłady i zapewnią cyrkulację
Tylko to się chyba nie sprawdzi bo za dużo rurków w akwa, ale jak w końcu przyjdzie mi ten drugi(poczta polska, aż się płakać chce)pieruński filter to możliwe że połącze je oba szeregowo(w jednym wyjmę wirnik albo zostawie i woda grawitacyjnie popłynie) a wtedy zamontuje jakąś małą kaskadkę żeby robiła ruch i powinno być ok. Każdy wariant fajny ale który się sprawdzi to nie wiem
wtedy gdy się przytka i przepływ spadnie to rozkręcamy lekko zaworek i nadal mamy super przepływ i nie musimy grzebać w filterku 
Nadfiltracji nie ma ale za to pralka jest
u mnie deszczownica załatwiła sprawę pralek.A tak btw. To nie lepiej kupić dwa słabsze filtry żeby razem robiły przepływ zapewniający prawidłową cyrkulację w akwa ?
No bo np. W tym moim Eheimie 2222 mam pojemność na wkłady 5l, ale eheim do 140 jest kapkę za słaby, ale za to dwa Eheimy 2222 mają pojemność 10l na wkłady i zapewnią cyrkulację

Tylko to się chyba nie sprawdzi bo za dużo rurków w akwa, ale jak w końcu przyjdzie mi ten drugi(poczta polska, aż się płakać chce)pieruński filter to możliwe że połącze je oba szeregowo(w jednym wyjmę wirnik albo zostawie i woda grawitacyjnie popłynie) a wtedy zamontuje jakąś małą kaskadkę żeby robiła ruch i powinno być ok. Każdy wariant fajny ale który się sprawdzi to nie wiem
