13.07.2008, 20:22
maniuch napisał(a):żle dokręciłeś ulatnia się co2,sprawdz dobrze szczelność.
ok.
a co z tym polaczeniem elektrozaworu ? bo narazie uzywam bez tego
Czy ktoś w koncu napisze jak bezposrednio doczepic elektrozawor do reduktora ??
