14.07.2008, 19:15
Widzisz sam sobie utrudniasz życie nakręć na butlę reduktor(musi mieć uszczelkę po między tam ,a tym)może ci się gaz ulatniać właśnie przez nie szczelność reduktora i butli.musi być uszczelka.dlatego jest zimna i mokra.sprawdz szczelność po dokręceniu pianą z mydła czy z czegoś(będziesz widział gdzie uchodzi gaz).musi ci gdzieś uciekać.a z tym elektrozaworem to ja na twoim miejscu bym se dał spokój bo to dziadostwo najmniej potrzebne to takiego zestawu.blokuje dopływ co2 do akwa,żle pokazuje na reduktorze,wszystko to przez to.ja bym se nie komplikował roboty i nie wkurzał sie tylko tego wcale nie mątował,bez tego lepiej działa.mój kumpel ma ten elektrozawór i też narzeka.
