06.09.2008, 10:27
herman100 napisał(a):Witam,mam ospe w akwarium.Dziś 3 dzien leczenia.Lecze rybki preparatem sera costa med f.pierwszy raz 50 kropel na 60 l i nastepne dni po 25.jutro planuje podmianke wody.Dobry sposób leczenia ?? 1 Roślinka mi opadła nie wiem dlaczego.Jeśli ryby zostaną wyleczone co mam zrobić po kuracji zeby sie wszystko ustabilizowało ?? kiedy moge wpuścić nowe rybki ??
taką kurację to powinno si robić w osobnym zbiorniku nie w ogólnym.ospa to jeszcze nie koniec świata,żeby od razu leczyć.moje ryby kiedyś miały owszem ospę bo to normalka,że każdego dopadnie w akwa,ale nigdy nic nie dawałem chemii przeważnie schodziło samo z ryb i nic nie zdychało.
jak twoim rybkom to poschodzi to podmień wodę.masz filtr zewnętrzny?jak tak to daj węgiel aktywny do niego.
