07.10.2008, 15:31
maniuch napisał(a):po pierwsze to na 250l podmiana 10% to stanowczo za mało,a odmulasz dno?.po drugie jak możesz to podaj te parametry ,bo według mnie to masz złe.i to jest przyczyna według mnie.
dno omulam co tydziena parametry mam takie;
nitrate no3-- 20
nitrite no2--0,5
total hardness--300[17,0]
total alkalinity[kh]180[10,0]
ph--7,8
nie wiem czy dobrze sie znam ale tak mysle ze jest ok
