07.10.2008, 16:10
To nie są parametry ok. Tak jak napisał maniuch powinnaś obniżyć NO3 i ph, a przede wszystkim NO2! NO2 powinno być niewykrywalne testami. NO2 - 0.5 jest dla nich trujące. I to jest przyczyna że rybki ci padają. Powinnaś podmieniać co tydzień ok. 20 - 30% wody. A teraz zrób większą podmianę (co najmniej 50%) żeby pozbyć się tego syfu a przynajmniej go rozcieńczyć.
Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
