26.12.2008, 16:07
za 400 zł nie kupisz takiego akwarium.
Ja za samo szkło dałem 195+ pokrywa 150 nie licząc reszty osprzętu.
Więc albo zwiększ budżet albo kup mniejsze.
Ja za samo szkło dałem 195+ pokrywa 150 nie licząc reszty osprzętu.
Więc albo zwiększ budżet albo kup mniejsze.
Akwarium 200l (obsada planowana)
-2+2 Skalary
-20 Neon czerwony
-8 Kirysek pstry lub panda
-8 Otosek
-1+1 Pielęgniczka ramireza
