26.12.2008, 22:09
Michal1292 napisał(a):Znaczy nie dopowiedziałem nie kupuje nowej pokrywy tylko sam bym ja zrobił
Chodzi mi o grzałkę,filtr,napowietrzacz, no i jakieś tam duperele jak kurtyna napowietrzająca i mata
Filtr kubełek ok 200zł
grzałka ok 40 zł
napowietrzacz ok 50
Akwarium 200l (obsada planowana)
-2+2 Skalary
-20 Neon czerwony
-8 Kirysek pstry lub panda
-8 Otosek
-1+1 Pielęgniczka ramireza

