09.01.2009, 12:53
Witam zauważyłem na moin glonojadzie białe plamy takie o średnici 0,5 cm pomyślałem że to ospa więc zaczołem leczenie.Podałem sera costapur 22 krople na 40l czyli umnie 33krople i podniosłem temterature do 30 stopni taką temperature zostawiłem przez 2 dni po tych 2 dniach podałem jeszcze jedną porcje leku ale juz obniżyłem temperature i jak ją obniżyłem to plamy powróciły więc znowy podniosłem na dwa dni i po dwuch dniach podałem dawke przypominającą 22 krople na całość.Po obniżeniu temperaturu plamy znowu wruciły co to może być.Na innych rybkach nie zauważyłem żednych plam.
