09.01.2009, 21:04
Oszczędzanie na sprzęcie mija się z celem. Niedługo dojdziesz do wniosku, że sprzęt który masz to tandeta co nie wyrabia i trzeba kupić cos mocniejszego. Nie mówię, żeby kupować od razu najdroższe ale co najmniej porządne.
Do akwarium 200l proponuję ten zestaw:
Filtr http://www.allegro.pl/item525361747_hage...y_dvd.html
Grzałka http://www.allegro.pl/item519592541_grza...atisy.html
Pokrywa http://www.allegro.pl/item522709680_pokr..._2x30.html
Przepłacisz może paredziesiąt złotych, a będziesz naprawdę zadowolony.
Do akwarium 200l proponuję ten zestaw:
Filtr http://www.allegro.pl/item525361747_hage...y_dvd.html
Grzałka http://www.allegro.pl/item519592541_grza...atisy.html
Pokrywa http://www.allegro.pl/item522709680_pokr..._2x30.html
Przepłacisz może paredziesiąt złotych, a będziesz naprawdę zadowolony.
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
