09.01.2009, 23:46
Dzięki za rade
rzeczywiście lepiej kupić raz a dobrze. Uświadomiłeś mi, że nie warto oszczędzać na akwarium.
Nadal czekam na propozycje, może ktoś znajdzie interesujący sprzęt
rzeczywiście lepiej kupić raz a dobrze. Uświadomiłeś mi, że nie warto oszczędzać na akwarium.Nadal czekam na propozycje, może ktoś znajdzie interesujący sprzęt
