09.01.2009, 23:54
Im więcej osób sie wypowie tym większą wodę z mózgu będziesz mieć.
Najlepiej samemu sie zastanów jaki sprzęt byś chciał.
Najlepiej samemu sie zastanów jaki sprzęt byś chciał.
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
