10.01.2009, 13:07
Skoro planujesz zakup na wakacje to nie wierzę, że nie odłożysz kilku złotych na coś porządnego.
Dalej wyjaśnij mi po co chcesz w najbliższym czasie kupować 112l? Przecież to się mija z celem.
Wydasz teraz pieniądze na 112l i wyposażenie, a za pół roku znowu będziesz wydawać?
Przykładowe porównanie:
grzałka do 112l http://www.allegro.pl/item517773513_tetr...et_pl.html
grzałka do 200l http://www.allegro.pl/item517774042_tetr...et_pl.html
filtr do 112l http://www.allegro.pl/item519013842_hage...tisow.html
filtr do 200l http://www.allegro.pl/item525361747_hage...y_dvd.html
Różnica na grzałkach to 5,- , a na filtrach to 25,-. Razem 30,- różnicy między sprzętem do 112l, a 200l.
Akwarium 112l http://www.allegro.pl/item517180421_zest...eniem.html
Akwarium 200l http://www.allegro.pl/item520413711_akwa...zarna.html
Różnica między akwariami to ok 60,- . Reasumując różnica między wyposażoną 112l, a 200l to niecałe 100,-. Wobec tego Twoje pytanie jest co najmniej dziwne i stawia pod wielkim znakiem zapytania cały temat.
Wracając do tematu, aby uniknąć dalszych Twoich pytań. Tetra też może być, aczkolwiek wsadził bym inny kubełek. Do tego grzałeczka 100W Tetry, którą masz wyżej w rozrachunkach.
BTW - zastanów się porządnie czy warto kupować to akwarium 112l. Lepiej kupić od razu 200l, a ew. później kupić kolejne 200l.
Dalej wyjaśnij mi po co chcesz w najbliższym czasie kupować 112l? Przecież to się mija z celem.
Wydasz teraz pieniądze na 112l i wyposażenie, a za pół roku znowu będziesz wydawać?
Przykładowe porównanie:
grzałka do 112l http://www.allegro.pl/item517773513_tetr...et_pl.html
grzałka do 200l http://www.allegro.pl/item517774042_tetr...et_pl.html
filtr do 112l http://www.allegro.pl/item519013842_hage...tisow.html
filtr do 200l http://www.allegro.pl/item525361747_hage...y_dvd.html
Różnica na grzałkach to 5,- , a na filtrach to 25,-. Razem 30,- różnicy między sprzętem do 112l, a 200l.
Akwarium 112l http://www.allegro.pl/item517180421_zest...eniem.html
Akwarium 200l http://www.allegro.pl/item520413711_akwa...zarna.html
Różnica między akwariami to ok 60,- . Reasumując różnica między wyposażoną 112l, a 200l to niecałe 100,-. Wobec tego Twoje pytanie jest co najmniej dziwne i stawia pod wielkim znakiem zapytania cały temat.
Wracając do tematu, aby uniknąć dalszych Twoich pytań. Tetra też może być, aczkolwiek wsadził bym inny kubełek. Do tego grzałeczka 100W Tetry, którą masz wyżej w rozrachunkach.
BTW - zastanów się porządnie czy warto kupować to akwarium 112l. Lepiej kupić od razu 200l, a ew. później kupić kolejne 200l.
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
