10.01.2009, 20:34
Radzę kupować na allegro. Bynajmniej ja bym kupował na allegro. Wiele sklepów internetowych ogłasza się na allegro.
BTW - nie uważam, żeby AquaEl'a grzałki były dobre. Kiepsko stoją z termostatami.
Przedstaw mi jeszcze porównanie 112l do 200l ze sprzętem w tym samym sklepie internetowym w którym Ty znalazłeś. Ot tak z czystej ciekawości. Mógłbyś?
Na koniec dodam, że zawsze możesz znaleźć coś tańszego. Nie oznacza to, że będzie lepsze. Pamiętaj, że "skąpy dwa razy traci"
BTW - nie uważam, żeby AquaEl'a grzałki były dobre. Kiepsko stoją z termostatami.
Przedstaw mi jeszcze porównanie 112l do 200l ze sprzętem w tym samym sklepie internetowym w którym Ty znalazłeś. Ot tak z czystej ciekawości. Mógłbyś?
Na koniec dodam, że zawsze możesz znaleźć coś tańszego. Nie oznacza to, że będzie lepsze. Pamiętaj, że "skąpy dwa razy traci"
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
