11.01.2009, 14:14
Wobec tego masz tutaj gotowe zestawy na allegro u użytkownika za którego ręczę (brałem od niego akwarium i byłem zachwycony):
Akwarium 112L:
Akwa http://www.allegro.pl/item525360795_akwa...datki.html
Filtr http://www.allegro.pl/item525358957_hage...y_dvd.html
Grzałka http://www.allegro.pl/item525360919_tetr...tatem.html
Akwarium 200l:
Akwa http://www.allegro.pl/item525359346_akwa...atisy.html
Filtr http://www.allegro.pl/item525361747_hage...y_dvd.html
Grzałka http://www.allegro.pl/item525359123_tetr...tatem.html
Akwarium 112l = 460zł + 40zł wysyłka , akwarium 200l = 620zł + 40zł wysyłka. Wszystko od jednego użytkownika. Zresztą i tak akwarium pakuje na paletę więc nie ma znaczenia czy jest dodatkowo filtr czy grzałka. Można wsadzić do akwarium.
Faktyczna różnica między obydwoma zestawami to ok 160zł. Z czego można znaleźć jeszcze taniej.
Z Twoich linków akwa 200l z wyposażeniem to koszt 650zł, a 112l to ok 370zł. Łatwo można zobaczyć czy się opłaca czy nie
Akwarium 112L:
Akwa http://www.allegro.pl/item525360795_akwa...datki.html
Filtr http://www.allegro.pl/item525358957_hage...y_dvd.html
Grzałka http://www.allegro.pl/item525360919_tetr...tatem.html
Akwarium 200l:
Akwa http://www.allegro.pl/item525359346_akwa...atisy.html
Filtr http://www.allegro.pl/item525361747_hage...y_dvd.html
Grzałka http://www.allegro.pl/item525359123_tetr...tatem.html
Akwarium 112l = 460zł + 40zł wysyłka , akwarium 200l = 620zł + 40zł wysyłka. Wszystko od jednego użytkownika. Zresztą i tak akwarium pakuje na paletę więc nie ma znaczenia czy jest dodatkowo filtr czy grzałka. Można wsadzić do akwarium.
Faktyczna różnica między obydwoma zestawami to ok 160zł. Z czego można znaleźć jeszcze taniej.
Z Twoich linków akwa 200l z wyposażeniem to koszt 650zł, a 112l to ok 370zł. Łatwo można zobaczyć czy się opłaca czy nie
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
