20.03.2009, 14:23
Witam ja od 1,5 roku używam tetry ex 700 filtr i jestem w 100% zadowolony.
Łatwy w obsłudze i w czyszczeniu. Ponieważ mam troche wiecej rybek to dokupiłem Filtr fluvala 205 narazie nic nie moge o nim powiedziec bo mam go dopiero tydzien ale jest troche głośniejszy od tetry to moge powiedziec od razu. A co bedzie dalej to sie okaże ale Fluval jest produkowany we Włoszech a Tetra w Chinach wiec to tez daje troche do myślenia. Jak bedziesz miał jakies pytania to GG 6832373
Łatwy w obsłudze i w czyszczeniu. Ponieważ mam troche wiecej rybek to dokupiłem Filtr fluvala 205 narazie nic nie moge o nim powiedziec bo mam go dopiero tydzien ale jest troche głośniejszy od tetry to moge powiedziec od razu. A co bedzie dalej to sie okaże ale Fluval jest produkowany we Włoszech a Tetra w Chinach wiec to tez daje troche do myślenia. Jak bedziesz miał jakies pytania to GG 6832373
