22.03.2009, 14:04
Trzciniak napisał(a):Heh dobry zart 1200 xDD
zart? to byla by super opcja. masz zle podejscie- najpierw teoria i kompletowanie sprzetu a potem praktyka. z Twoim podejsciem wroze Ci choroby, a przy paletkach o nie bardzo latwo.
