Postów: 709
22
Dołączył: 10.01.2008
Może wężyk jest Zatkany, lub kamień? Lub, nie wiem jak wyglądają nowoczesne napowietrzacze w środku, ale w starych, często spadała membrana, przez co powietrze nie było pompowane.
Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.
Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
Postów: 4
0
Dołączył: 03.07.2009
Okazało się, że był to problem z samym napowietrzaczem, po prostu wada fabryczna. Ale był na gwarancji i juz mam nowy, działający bez zastrzeżeń. Dziękuję za odpowiedź. ;)
Postów: 295
31
Dołączył: 20.04.2008
25.12.2009, 18:04
mam małe akwarium około 10l i myślę że zrobie z niego krewetkarium
jaki filtr był by w nim odpowiedni?
teraz mam atman at-f300 ale nie wiem czy będzie dobry
Tematy zostały połączone.
Korzystaj proszę z opcji SZUKAJ
AquaEl FAN Mikro, albo jak już wcześniej w tym temacie proponowano jakaś mała kaskada.
Kejdi
Sprytnie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.12.2009, 16:12 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 19
2
Dołączył: 26.12.2009
Oglądałem sobie dzisiaj galerie i spodobały mi się malutkie akwaria. Mam takie malutkie (jakieś 6 -7 l) i teraz pytanie: jaki filtr kaskadowy byście polecili. Do oświetlania znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/item871572622_aquarium...lenie.html ->
http://www.allegromat.pl/aukcja45946 ale jak macie jakiś lepszy pomysł to też piszcie.
Innych propozycji raczej nie dostaniesz, więc łączę.
Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.01.2010, 22:10 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 944
36
Dołączył: 07.09.2009
nie da sie raczej żadnego filtra do takie akwa.... każdy bedzie robil pralke.
a co chcesz w tym "akwarium" trzymac?
https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
Postów: 19
2
Dołączył: 26.12.2009
roślinki no i kreweteczki
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
Może filtr denny??? Tak jak mi kesi polecała do 10l
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 455
40
Dołączył: 18.08.2008
na krewetki to jest za małe
Postów: 1,196
67
Dołączył: 13.04.2008
Postów: 19
2
Dołączył: 26.12.2009
pierwsze słyszę żeby na krewetki to było za mało. Wiem że ma to być kaskada...ale jaka ?