• 5 Głosów - 2.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprzęt do małego akwarium 25 - 30 l (i mniejszych)
#11

Może wężyk jest Zatkany, lub kamień? Lub, nie wiem jak wyglądają nowoczesne napowietrzacze w środku, ale w starych, często spadała membrana, przez co powietrze nie było pompowane.

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#12

Okazało się, że był to problem z samym napowietrzaczem, po prostu wada fabryczna. Ale był na gwarancji i juz mam nowy, działający bez zastrzeżeń. Dziękuję za odpowiedź. ;)
#13
Question 

mam małe akwarium około 10l i myślę że zrobie z niego krewetkarium
jaki filtr był by w nim odpowiedni?
teraz mam atman at-f300 ale nie wiem czy będzie dobry

Tematy zostały połączone.
Korzystaj proszę z opcji SZUKAJ
AquaEl FAN Mikro, albo jak już wcześniej w tym temacie proponowano jakaś mała kaskada.
Kejdi

Sprytnie
#14

Oglądałem sobie dzisiaj galerie i spodobały mi się malutkie akwaria. Mam takie malutkie (jakieś 6 -7 l) i teraz pytanie: jaki filtr kaskadowy byście polecili. Do oświetlania znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/item871572622_aquarium...lenie.html -> http://www.allegromat.pl/aukcja45946 ale jak macie jakiś lepszy pomysł to też piszcie.

Innych propozycji raczej nie dostaniesz, więc łączę.
Kejdi
#15

nie da sie raczej żadnego filtra do takie akwa.... każdy bedzie robil pralke.
a co chcesz w tym "akwarium" trzymac?

https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
#16

roślinki no i kreweteczki
#17

Może filtr denny??? Tak jak mi kesi polecała do 10l

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#18

na krewetki to jest za małe
#19

Kaskadę.







#20

pierwsze słyszę żeby na krewetki to było za mało. Wiem że ma to być kaskada...ale jaka ?


Skocz do: