Postów: 165
20
Dołączył: 20.12.2009
najlepiej AquaEl'a , np. FZN 2
Postów: 6
2
Dołączył: 30.12.2009
witam, mam pytanie. Czy może być grzałka z termostatem 25 w do akwa 30l?
Tematy zostały połączone.
Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.01.2010, 14:58 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 535
28
Dołączył: 30.11.2009
Postów: 6
2
Dołączył: 30.12.2009
Postów: 2
2
Dołączył: 02.01.2010
Jaki filtr jest najlepszy do 25l ?
Tematy zostały połączone-proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2010, 16:54 {2} przez
Olek.)
Postów: 295
31
Dołączył: 20.04.2008
jakiś wewnętrzny albo mała kaskada
np Aquael fan micro albo atman atf-300
a z kaskad to polecam atman hf-0100 (sam z niej korzystam w krewetkarium i jestem zadowolony

)
Sprytnie
Postów: 300
27
Dołączył: 02.02.2008
ja miałem atman atf-300 w 30l i naprawdę rady sobie nie dawała
tak więc nie polecam
Postów: 295
31
Dołączył: 20.04.2008
rabcik napisał(a):ja miałem atman atf-300 w 30l i naprawdę rady sobie nie dawała
tak więc nie polecam
już do większych zbiorników lepsza jest tzw. nadfiltracja mogleś większy filtr do 30 kupić
a skoro w 30 nie dawał rady to w 25 pewnie też by nie dał
Sprytnie
Postów: 10
4
Dołączył: 19.01.2010
Witam, moje pytanie jest następujące :
Czy do 25l wystarczy mi taki filtr " Super Mini 360 "?
Postów: 237
7
Dołączył: 09.12.2009
Jeśli chodzi ci o AQUASZUT FILTR SUPER MINI 360 ,to wystarczy.Jednak lepsza była by kaskada np.FZN1 AQUAEL ,ponieważ nie zabiera tak cennego(przy takim litrażu) miejsca w akwarium .
Pozdrawiam ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2010, 01:18 {2} przez
rafiksrz16.)