• 5 Głosów - 2.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprzęt do małego akwarium 25 - 30 l (i mniejszych)
#21

najlepiej AquaEl'a , np. FZN 2 Big Grin
#22

witam, mam pytanie. Czy może być grzałka z termostatem 25 w do akwa 30l?

Tematy zostały połączone.
Kejdi
#23

tak może.
#24

dzieki
#25

Jaki filtr jest najlepszy do 25l ?

Tematy zostały połączone-proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ"
#26

jakiś wewnętrzny albo mała kaskada
np Aquael fan micro albo atman atf-300
a z kaskad to polecam atman hf-0100 (sam z niej korzystam w krewetkarium i jestem zadowolony Smile )

Sprytnie
#27

ja miałem atman atf-300 w 30l i naprawdę rady sobie nie dawała
tak więc nie polecam
#28

rabcik napisał(a):ja miałem atman atf-300 w 30l i naprawdę rady sobie nie dawała
tak więc nie polecam

już do większych zbiorników lepsza jest tzw. nadfiltracja mogleś większy filtr do 30 kupić
a skoro w 30 nie dawał rady to w 25 pewnie też by nie dał

Sprytnie
#29

Witam, moje pytanie jest następujące :

Czy do 25l wystarczy mi taki filtr " Super Mini 360 "?
#30

Jeśli chodzi ci o AQUASZUT FILTR SUPER MINI 360 ,to wystarczy.Jednak lepsza była by kaskada np.FZN1 AQUAEL ,ponieważ nie zabiera tak cennego(przy takim litrażu) miejsca w akwarium .
Pozdrawiam ;-)


Skocz do: