• 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie
#21

gwipaw napisał(a):Witam.
Jaki możecie polecić filtr do akwarium 200 litrów?

A jaki to ma być wew. czy zew.?
#22

Wolę wewnętrzny z deszczownią.
#23

Witam. Chciałbym abyście się ze mną podzielili na temat jaki mam kupić osprzęt i jakiej firmy do akwarium 200l. Dzięki za odpowiedzi.
#24

Pytanie najważniejsze ile masz na to kasy i co zamierzasz tam trzymać .

Młode ampularie do oddania !!!
#25

Znaczy się jak ja liczyłem to z akwarium wyszło mnie to 400 zł. Ale czekam na wasze propozycje??
#26

za 400 zł nie kupisz takiego akwarium.
Ja za samo szkło dałem 195+ pokrywa 150 nie licząc reszty osprzętu.
Więc albo zwiększ budżet albo kup mniejsze.

Akwarium 200l (obsada planowana)
-2+2 Skalary
-20 Neon czerwony
-8 Kirysek pstry lub panda
-8 Otosek
-1+1 Pielęgniczka ramireza
#27

powinieneś sie wyrobić z kasą na akwarium 112l lub 126l koszt akwarium + pokrywy około 200-220zł
więc zostaję ci jeszcze 180zł jak będziesz chciał to ci wszystko wypisze żebyś zmieścił się w budżecie
#28

Znaczy nie dopowiedziałem nie kupuje nowej pokrywy tylko sam bym ja zrobiłSmile
Chodzi mi o grzałkę,filtr,napowietrzacz, no i jakieś tam duperele jak kurtyna napowietrzająca i mata
#29

Akwarium-180zł-200zł
Filtr-Jakiś wewnętrzny ok.30zł
np.
http://www.allegro.pl/item514335798_atma...ml#gallery

Filtr zewnętrzny,jakiś kubełek ok.200zł
#30

Michal1292 napisał(a):Znaczy nie dopowiedziałem nie kupuje nowej pokrywy tylko sam bym ja zrobiłSmile
Chodzi mi o grzałkę,filtr,napowietrzacz, no i jakieś tam duperele jak kurtyna napowietrzająca i mata

Filtr kubełek ok 200zł
grzałka ok 40 zł
napowietrzacz ok 50

Akwarium 200l (obsada planowana)
-2+2 Skalary
-20 Neon czerwony
-8 Kirysek pstry lub panda
-8 Otosek
-1+1 Pielęgniczka ramireza


Skocz do: