Nie to nie możliwe z tym oddaniem. nie proponujcie takich rzeczy bo to i tak jest wiadomo, ze nikt swoich ryb oddawać nie będzie. a zwłaszcza że mam je już rok

. a z roślinami to chce osiągnąć
po prostu ładne nie gnijące liście, a do tej pory to były tak na pograniczu ale to już z wina niedoinformowania.
Rośliny mam
szybko rosnące, aby ustabilizować nowe akwa.Żabienice jakieś tam te z igłami :p i jakąś japońską trawkę.Dużo ich ale nie pamiętam nazw.Mam tez takie
roślinki których nikt nie trzyma a ja bym chciała dowieść ze się da

wyglądaja jak doniczkowe takie z twardymi liśćmi...
A i zapomniałam ze będę oklejać przykrywę taśmą lustrzana.
No
po prostu to akwa było w komplecie i teraz
probóję je ulepszyć, ale z czasem <kasa>