• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ławica do akwarium bez roślin
#11

A Ethnix znowu swoje......................... Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#12

to takie zboczenie Tongue i nic nie poradzisz

zapraszam wszystkich miłośników ziemiojadów http://www.geophagus.ugu.pl
w razie jakichkolwiek pytań GG 2580613
#13

Tak neony mogą być na jasnym podłożu. Naturalnie w większości rzek jest piach jasny piach

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#14

apri cort napisał(a):A Ethnix znowu swoje......................... Wink

carman napisał(a):to takie zboczenie Tongue i nic nie poradzisz

Eeee, tak mi się po prostu skojarzyło Smile
#15

Uważaj, bo Ci uwierzę! Wink
Co nie zmienia faktu, że to dobry pomysł! Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#16

Dziękuję wszystkim za rady i widzę, że trudno o dobre pomysły na "dobrą" ławicę do pielęgnic z Ameryki Środkowej, do akwa bez roślinności.
Moje akwarium idzie w kierunku pielęgniczek - 5 x pielęgniczki boliwijskie, już są w akwarium 200L. Tak więc będą to wody przejrzyste Ameryki Pd (niestety nie ziemiojady - za mały litraż).
Roślin nie chcę dużo (strzałki, nurzańce, 2-3 żabienice). Otoczaki lub korzenie. Ma być surowo, ale jednak troszkę roślin. Przeglądam net i książki, i marnie z ciekawą ławicą (chciałbym biotop - nie z czarnych wód; nie Gujana). Mam kilka rybek na oku. A co Wy na to?
#17

A może hokejówki?

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#18

apri cort napisał(a):A może hokejówki?

Apri, dzięki. Jak zawsze bardzo fajne i trafne podpowiedzi.
Wytypowałem sobie kilka ryb na ławicę - chyba poprawne politycznie Wink
- bystrzyk pięknopłetwy
- hokejówka krótkopręga
- tetra Kerra (inpaichthys kerri)
Każda z nich mi się podoba.
Co można dodać? Ciekawe co pływa z altispinozami w naturze (myślę cały czas o ławicy)?
#19

Tak jak ktoś już napisał płaskoboki albo neony...W końcu w BW nie ma roślin...
#20

...a moze zwinnik nadobny


Skocz do: