Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
A Ethnix znowu swoje.........................
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 83
3
Dołączył: 11.10.2009
to takie zboczenie

i nic nie poradzisz
zapraszam wszystkich miłośników ziemiojadów
http://www.geophagus.ugu.pl
w razie jakichkolwiek pytań GG 2580613
Postów: 1,927
26
Dołączył: 07.01.2008
Tak neony mogą być na jasnym podłożu. Naturalnie w większości rzek jest piach jasny piach
NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
Postów: 2,347
15
Dołączył: 17.06.2009
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Uważaj, bo Ci uwierzę!

Co nie zmienia faktu, że to dobry pomysł!
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 382
15
Dołączył: 01.01.2009
Dziękuję wszystkim za rady i widzę, że trudno o dobre pomysły na "dobrą" ławicę do pielęgnic z Ameryki Środkowej, do akwa bez roślinności.
Moje akwarium idzie w kierunku pielęgniczek - 5 x pielęgniczki boliwijskie, już są w akwarium 200L. Tak więc będą to wody przejrzyste Ameryki Pd (niestety nie ziemiojady - za mały litraż).
Roślin nie chcę dużo (strzałki, nurzańce, 2-3 żabienice). Otoczaki lub korzenie. Ma być surowo, ale jednak troszkę roślin. Przeglądam net i książki, i marnie z ciekawą ławicą (chciałbym biotop - nie z czarnych wód; nie Gujana). Mam kilka rybek na oku. A co Wy na to?
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
A może hokejówki?
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 382
15
Dołączył: 01.01.2009
apri cort napisał(a):A może hokejówki?
Apri, dzięki. Jak zawsze bardzo fajne i trafne podpowiedzi.
Wytypowałem sobie kilka ryb na ławicę - chyba poprawne politycznie

- bystrzyk pięknopłetwy
- hokejówka krótkopręga
- tetra Kerra (inpaichthys kerri)
Każda z nich mi się podoba.
Co można dodać? Ciekawe co pływa z altispinozami w naturze (myślę cały czas o ławicy)?
Postów: 52
3
Dołączył: 01.03.2010
Tak jak ktoś już napisał płaskoboki albo neony...W końcu w BW nie ma roślin...
Postów: 202
17
Dołączył: 12.12.2009
...a moze zwinnik nadobny