Sonda: co?
Easy-Life EasyCarbo
JBL BioCO2 Vario Set kompletny zestaw CO2 z dyfuzorem Vario Reaktor
    Wyniki sondy

  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CO2 - zestawy, pytania sprzętowe, dobierz właściwe rozwiązanie do swojego akwarium

Ralfi napisał(a):Hej witam wszystkich! Wczoraj zakupiłem zestaw CO2 firmy Colombo Flora-Grow CO2 Nano Set i chciał bym się dowiedzieć czy ktokolwiek z was używał tego zestawu, a jeśli tak to proszę o opinie na jego temat!

Witam nie używałem ale możesz powiedziec ile to kosztowalo i gdzie to kupiłeś

Butla 95g trochę mała da się podłączyć jakąś większą? też jestem ciekaw ceny.

Ja także nie używałam.
I czekam na odpowiedzi dotyczące pytań powyżej.

Wow! Nie no a co to za nowy wynalazek dorwałeś? Daj znać Ci się sprawdza no i cenę oczywiście.

Kupione nie na Polskich stronach:
?84.99:
http://www.aquaessentials.co.uk/colombo-...-3882.html

?84.99:
http://cgi.ebay.co.uk/Colombo-Flora-Grow...0477739072

? 79.95:
http://www.aquadistri.com/en/detail/A502...2-nano-set

Jeżeli naprawdę tyle kasy to kosztuje to za drogo bo kompletny zestaw z butla 1,5kg lub 2kg kupi się za ok 350zł

bies5 napisał(a):Kupione nie na Polskich stronach:
?84.99:
http://www.aquaessentials.co.uk/colombo-...-3882.html

?84.99:
http://cgi.ebay.co.uk/Colombo-Flora-Grow...0477739072

? 79.95:
http://www.aquadistri.com/en/detail/A502...2-nano-set

witam
koszt tych zestawów jest kolosalny. Liczac 80 euro po 3.5zł= ok 280zł
na allegro można kupic taniej lub w podobnej cenie . Z ta butlą może byc problem z ponownym nabiciem.
bulla: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=988233660
reduktor: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=966351118
dyfuzor: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=984546418
+ 2-3 mb przewodu i wyszło taniej lub podobnie
cena ok 220zł + przesyłka
pozdro.

borysjaworzno napisał(a):koszt tych zestawów jest kolosalny. Liczac 80 euro po 3.5zł= ok 280zł

Niestety nie stać mnie na tak drogie rzeczy. :/

Krewetka. napisał(a):
borysjaworzno napisał(a):koszt tych zestawów jest kolosalny. Liczac 80 euro po 3.5zł= ok 280zł

Niestety nie stać mnie na tak drogie rzeczy. :/

witam cię,
w tym zestawie co podałem przykładowo z allegro masz komfort kupowania pojedynczo , nie musisz płacic całosci naraz. Choc masz racje nie jest to tania zabawa!!!
pozdro

Ja i tak pozostane przy bimbrowni Big Grin


Skocz do: