Postów: 38
14
Dołączył: 06.03.2010
Ralfi napisał(a):Hej witam wszystkich! Wczoraj zakupiłem zestaw CO2 firmy Colombo Flora-Grow CO2 Nano Set i chciał bym się dowiedzieć czy ktokolwiek z was używał tego zestawu, a jeśli tak to proszę o opinie na jego temat!
Witam nie używałem ale możesz powiedziec ile to kosztowalo i gdzie to kupiłeś
Postów: 195
7
Dołączył: 16.12.2008
Butla 95g trochę mała da się podłączyć jakąś większą? też jestem ciekaw ceny.
Postów: 124
9
Dołączył: 16.03.2010
Ja także nie używałam.
I czekam na odpowiedzi dotyczące pytań powyżej.
Postów: 47
6
Dołączył: 29.11.2009
Wow! Nie no a co to za nowy wynalazek dorwałeś? Daj znać Ci się sprawdza no i cenę oczywiście.
Postów: 107
28
Dołączył: 25.01.2009
Postów: 195
7
Dołączył: 16.12.2008
Jeżeli naprawdę tyle kasy to kosztuje to za drogo bo kompletny zestaw z butla 1,5kg lub 2kg kupi się za ok 350zł
Postów: 170
25
Dołączył: 29.01.2009
bies5 napisał(a):Kupione nie na Polskich stronach:
?84.99:
http://www.aquaessentials.co.uk/colombo-...-3882.html
?84.99:
http://cgi.ebay.co.uk/Colombo-Flora-Grow...0477739072
? 79.95:
http://www.aquadistri.com/en/detail/A502...2-nano-set
witam
koszt tych zestawów jest kolosalny. Liczac 80 euro po 3.5zł= ok 280zł
na allegro można kupic taniej lub w podobnej cenie . Z ta butlą może byc problem z ponownym nabiciem.
bulla:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=988233660
reduktor:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=966351118
dyfuzor:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=984546418
+ 2-3 mb przewodu i wyszło taniej lub podobnie
cena ok 220zł + przesyłka
pozdro.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.04.2010, 10:55 {2} przez
borysjaworzno.)
Postów: 124
9
Dołączył: 16.03.2010
borysjaworzno napisał(a):koszt tych zestawów jest kolosalny. Liczac 80 euro po 3.5zł= ok 280zł
Niestety nie stać mnie na tak drogie rzeczy. :/
Postów: 170
25
Dołączył: 29.01.2009
Krewetka. napisał(a):borysjaworzno napisał(a):koszt tych zestawów jest kolosalny. Liczac 80 euro po 3.5zł= ok 280zł
Niestety nie stać mnie na tak drogie rzeczy. :/
witam cię,
w tym zestawie co podałem przykładowo z allegro masz komfort kupowania pojedynczo , nie musisz płacic całosci naraz. Choc masz racje nie jest to tania zabawa!!!
pozdro
Postów: 107
28
Dołączył: 25.01.2009
Ja i tak pozostane przy bimbrowni