Sonda: co?
Easy-Life EasyCarbo
JBL BioCO2 Vario Set kompletny zestaw CO2 z dyfuzorem Vario Reaktor
    Wyniki sondy

  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CO2 - zestawy, pytania sprzętowe, dobierz właściwe rozwiązanie do swojego akwarium

np. takie

http://allegro.pl/item995532135_zestaw_co2.html

proszę o odpowiedź...

foxi napisał(a):proszę o odpowiedź...

to co ci podałem wystarczy
bulla: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=988233660
reduktor: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=966351118
dyfuzor: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=984546418
licznik babelków : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=989477152
+ 2-3 mb przewodu
koszt ok 230 zł + przesyłka
a ten zestaw co podałes musisz licytowac , jest używany i cena pewnie będzie podobna.
oceń sam i wybierz to co ci odpowiada.
pozdro

ale ja Ci już napisałem że ta butla jest za duża.
Dobra więc będę licytował ten zestaw. Ile dać maksymalnie ?
http://allegro.pl/item995532135_zestaw_co2.html

foxi napisał(a):ale ja Ci już napisałem że ta butla jest za duża.
Dobra więc będę licytował ten zestaw. Ile dać maksymalnie ?
http://allegro.pl/item995532135_zestaw_co2.html

nie pacz ze jest duża , nabicie kosztuje ok 25-30 zł czy jest duża czy mała butla. koszt dużej butli jest podobny do małej.

podtrzymuję moje pytanie , ile dać maksymalnie ?

foxi napisał(a):podtrzymuję moje pytanie , ile dać maksymalnie ?

to zalerzy ile możesz przeznaczyc, jak juz się decydujesz na kupno to ja bym wolał nowe i z gwarancją. koszt jak widzisz to ok 230 -300 zł i możliwośc kupna na raty

200zł, poza tym nie pisz postu pod postem tylko edytuj i doklejaj kolejną treść, źle się to czyta i jest to wbrew regulaminowi forum.

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L

Witam.
Noszę się z myślą założenia CO2 tylko sprawa jest taka.
Nigdy nie korzystałem z tej techniki ale teraz chcę mieć wszystko na tip top.
Mam dwie belki po 2x39W T5 co daje 156W co daje 0,78W/L ale jest opcja bym zrezygnował z jednej świetlówki co da 0,585W/L i moje pytanie jest następujące:
-Czy posiadając akwarium bez pokrywy (styczność lustra wody z powietrzem) i używając jednej lub drugiej opcji oświetlania akwarium jest potrzeba stosowania CO2 ?
Zaznaczę, że nad roślinami jeszcze za dokładnie nie myślałem.

Wszystkie Twoje tematy dotyczące CO2 i sprzętów do jego eksploatacji zostały połączone - proszę nie tworzyć wielu wątków o podobnej tematyce. Wątki zostały zebrane i odpowiednio nazwane - Olek

toomeka@wp.pl napisał(a):Witam.
Noszę się z myślą założenia CO2 tylko sprawa jest taka.
Nigdy nie korzystałem z tej techniki ale teraz chcę mieć wszystko na tip top.
Mam dwie belki po 2x39W T5 co daje 156W co daje 0,78W/L ale jest opcja bym zrezygnował z jednej świetlówki co da 0,585W/L i moje pytanie jest następujące:
-Czy posiadając akwarium bez pokrywy (styczność lustra wody z powietrzem) i używając jednej lub drugiej opcji oświetlania akwarium jest potrzeba stosowania CO2 ?
Zaznaczę, że nad roślinami jeszcze za dokładnie nie myślałem.

to zależy jakie rośliny jak np.jakieś mchy,nurzańce i moczarki to spokojnie 0.58w wystarczy a jak jakieś bardzo wymagające to myślę że albo 1.78w samo z nawozami albo 0.58w z nawozami i co2


Skocz do: