11.04.2010, 16:49
11.04.2010, 17:08
proszę o odpowiedź...
11.04.2010, 17:56
foxi napisał(a):proszę o odpowiedź...
to co ci podałem wystarczy
bulla: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=988233660
reduktor: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=966351118
dyfuzor: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=984546418
licznik babelków : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=989477152
+ 2-3 mb przewodu
koszt ok 230 zł + przesyłka
a ten zestaw co podałes musisz licytowac , jest używany i cena pewnie będzie podobna.
oceń sam i wybierz to co ci odpowiada.
pozdro
11.04.2010, 17:59
ale ja Ci już napisałem że ta butla jest za duża.
Dobra więc będę licytował ten zestaw. Ile dać maksymalnie ?
http://allegro.pl/item995532135_zestaw_co2.html
Dobra więc będę licytował ten zestaw. Ile dać maksymalnie ?
http://allegro.pl/item995532135_zestaw_co2.html
11.04.2010, 18:06
foxi napisał(a):ale ja Ci już napisałem że ta butla jest za duża.
Dobra więc będę licytował ten zestaw. Ile dać maksymalnie ?
http://allegro.pl/item995532135_zestaw_co2.html
nie pacz ze jest duża , nabicie kosztuje ok 25-30 zł czy jest duża czy mała butla. koszt dużej butli jest podobny do małej.
11.04.2010, 18:10
podtrzymuję moje pytanie , ile dać maksymalnie ?
11.04.2010, 18:16
foxi napisał(a):podtrzymuję moje pytanie , ile dać maksymalnie ?
to zalerzy ile możesz przeznaczyc, jak juz się decydujesz na kupno to ja bym wolał nowe i z gwarancją. koszt jak widzisz to ok 230 -300 zł i możliwośc kupna na raty
11.04.2010, 18:18
200zł, poza tym nie pisz postu pod postem tylko edytuj i doklejaj kolejną treść, źle się to czyta i jest to wbrew regulaminowi forum.
11.04.2010, 18:57
Witam.
Noszę się z myślą założenia CO2 tylko sprawa jest taka.
Nigdy nie korzystałem z tej techniki ale teraz chcę mieć wszystko na tip top.
Mam dwie belki po 2x39W T5 co daje 156W co daje 0,78W/L ale jest opcja bym zrezygnował z jednej świetlówki co da 0,585W/L i moje pytanie jest następujące:
-Czy posiadając akwarium bez pokrywy (styczność lustra wody z powietrzem) i używając jednej lub drugiej opcji oświetlania akwarium jest potrzeba stosowania CO2 ?
Zaznaczę, że nad roślinami jeszcze za dokładnie nie myślałem.
Wszystkie Twoje tematy dotyczące CO2 i sprzętów do jego eksploatacji zostały połączone - proszę nie tworzyć wielu wątków o podobnej tematyce. Wątki zostały zebrane i odpowiednio nazwane - Olek
Noszę się z myślą założenia CO2 tylko sprawa jest taka.
Nigdy nie korzystałem z tej techniki ale teraz chcę mieć wszystko na tip top.
Mam dwie belki po 2x39W T5 co daje 156W co daje 0,78W/L ale jest opcja bym zrezygnował z jednej świetlówki co da 0,585W/L i moje pytanie jest następujące:
-Czy posiadając akwarium bez pokrywy (styczność lustra wody z powietrzem) i używając jednej lub drugiej opcji oświetlania akwarium jest potrzeba stosowania CO2 ?
Zaznaczę, że nad roślinami jeszcze za dokładnie nie myślałem.
Wszystkie Twoje tematy dotyczące CO2 i sprzętów do jego eksploatacji zostały połączone - proszę nie tworzyć wielu wątków o podobnej tematyce. Wątki zostały zebrane i odpowiednio nazwane - Olek
11.04.2010, 20:12
toomeka@wp.pl napisał(a):Witam.
Noszę się z myślą założenia CO2 tylko sprawa jest taka.
Nigdy nie korzystałem z tej techniki ale teraz chcę mieć wszystko na tip top.
Mam dwie belki po 2x39W T5 co daje 156W co daje 0,78W/L ale jest opcja bym zrezygnował z jednej świetlówki co da 0,585W/L i moje pytanie jest następujące:
-Czy posiadając akwarium bez pokrywy (styczność lustra wody z powietrzem) i używając jednej lub drugiej opcji oświetlania akwarium jest potrzeba stosowania CO2 ?
Zaznaczę, że nad roślinami jeszcze za dokładnie nie myślałem.
to zależy jakie rośliny jak np.jakieś mchy,nurzańce i moczarki to spokojnie 0.58w wystarczy a jak jakieś bardzo wymagające to myślę że albo 1.78w samo z nawozami albo 0.58w z nawozami i co2
« Starszy temat | Nowszy temat »
