Postów: 1,310
43
Dołączył: 23.11.2009
Wychodzi 1zł/dziennie

Tylko pytanie jak szybko słabnie moc bimbru np. po 20 dniach już może bardzo słabo lecieć
SPRZEDAM - KLIK !
-270l -
Malawi GG 3341234
-122,5l -
Malawi
-112l - -
Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water
Postów: 667
12
Dołączył: 05.03.2010
U mnie slabo leci po kilku dniach
Postów: 1,310
43
Dołączył: 23.11.2009
No normalne.5 dni i ledwo ciśnie

Kwestia szczelności,zacieru i czy woda byłą ciepła
SPRZEDAM - KLIK !
-270l -
Malawi GG 3341234
-122,5l -
Malawi
-112l - -
Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water
Postów: 34
4
Dołączył: 08.08.2010
Witam chce zakupić zestaw CO2 jaki zestaw możecie mi polecić??
Postów: 250
29
Dołączył: 30.10.2009
Sam się zastanawiałem nad takim jak ten
http://allegro.pl/item1176166315_komplet...oclaw.html
ten tez nie jest zły
http://allegro.pl/item1178429279_zestaw_...wy_fv.html
lub coś tańszego
http://allegro.pl/item1188405374_sera_pl...zenie.html
Pytanie tylko czy chcesz mieć roślinniak i ile kasy chcesz przeznaczyć na cały system

Sam będę chciał niebawem coś zakupić możliwe, że jednak złożę sam sobie taki komplet zamiast kupować gotowca
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2010, 20:11 {2} przez
greg3or.)
Postów: 34
4
Dołączył: 08.08.2010
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Jak chcesz dłużej pobawić się z CO2 to nie opłaca się tego brać tylko butlę.
Postów: 250
29
Dołączył: 30.10.2009
(15.08.2010, 22:25)toomeka@wp.pl napisał(a): Jak chcesz dłużej pobawić się z CO2 to nie opłaca się tego brać tylko butlę.
Prawda, butle nabijesz za 20 złoty i starczy spokojnie na przynajmniej miesiąc w zależności od pojemności, a tu to tak jak ja mam teraz z tetry kupuje sobie małą buteleczkę a koszt nie najmniejszy. Jeśli bym chciał całe akwa zasilic musiał bym mieć z 4 dzwony a to już większa suma no i potem do tych 4 trza dokupić 4 butle i znów koszty.
Pooglądaj sobie na necie oferty, poczytaj trochę i przemyśl za i przeciw bo w sumie może Ci taka jak podałeś wystarczy
Postów: 34
4
Dołączył: 08.08.2010
ale wiecie tez nie chce by taka duża mi butla z boku stała
Postów: 89
14
Dołączył: 24.06.2009
a myślałeś na początek o bimbrowni??U mnie pracuje w trzech akwa od ponad roku i sobie chwalę.Do tego można wykorzystać niepracujący już zacier

)))