13.08.2010, 00:14
Przypominają mi bardzo kardynałki chińskie. A bystrzyki to moje ulubione rybki, więc będę cały czas za nimi
).
Pozdrawiamy
(14.08.2010, 14:42)watan napisał(a): Witam Pysia, wielkie gratulacje tak pieknego zbiornika. Lubie takie kwietniki i sam do takiego daze (moze mi sie udaChcieć to móc).
Pozdrowienia
(15.08.2010, 15:53)Nostromo napisał(a): Jesteśmy pod wrażeniem zbiornik świetnie wygląda czekamy aż u nas się tak rozrosną roślinkiMoje początki też były spokojnePozdrawiamy
W sumie to teraz zielska jest bardzo niewiele. I nie chce wiecej. Poprzednio ilość zielska mnie nieco przerosła 
Wieczorkiem zrobię fotki i wstawie przed ciachaniem.
(17.08.2010, 15:02)Pysia napisał(a): Z czasem zostawię 1+1 endlerków. Są przydatne, bo skubią zielenine
(17.08.2010, 15:17)susel napisał(a):Ciiiiiiii(17.08.2010, 15:02)Pysia napisał(a): Z czasem zostawię 1+1 endlerków. Są przydatne, bo skubią zielenine
I pokarm dają...
Bo tu są dzieci 









Mnie się osobiście pstrążnice nie podobają ale baniak wymiata 
) i do fotografii...