• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wakacje nad morzem -poszukuję fajnego i niedrogiego miejsca. Może być agroturystyka.

Jak w temacie.

Najlepiej z możliwością zagłaskania zwierząt i jazdy konnej Big Grin

Inne propozycje też są mile widziane.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !

Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.

Polecam Ci Kesi Dolinę Charlotty w Strzelinku, blisko Ustki. Byłam tam kiedyś i bardzo mi się spodobało, są konie(można jeździć) i przeróżne zwierzaczki, jeziorko i w ogóle pięknie. Tutaj więcej http://www.dolinacharlotty.pl/

Za daleko od morza.
Ja bym wolała jednak spacerkiem dojść, a nie samochodem dojeżdżać.
Coś w tym stylu.
http://www.jaroslawiec.pl/index.php/miej...jaroslawcu
Napisałam już żeby mi cennik wysłali.

Jak macie jeszcze jakieś propozycje to dawać śmiało.

Pisz poprawnie !

Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.

Ja zawsze jeżdżę do Ustki, mam tam zapoznane miejsce pobytu i jest wszędzie blisko, a miasto fajne. Niestety nie mają strony internetowej:/

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian

Możesz napisać nieco więcej szczegółów.

Pisz poprawnie !

Nie jest to żaden pałac, bo mnie na taki nie stać(uczeń gim, sam z kuzynami jeżdżę), ale jest to duży dom, gdzie jest kilkanaście pokoi, a za noc płaci się 30zł, pokój się wybiera jaki się chce, nie serwują posiłków, ale nawet dobrze bo można coś na mieście znaleźćTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian

Ewentualnie możesz wybrać się do Wielkopolski w okolice Ślesina. Już kilku moich znajomych wspominało mi o tym miejscu. Z tego co wiem jest tam sporo świeżo wyremontowanych domków letniskowych. Jest tanio, a standard jest wysoki.

Skocz do: