• 6 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie najlepiej kupić rośliny ? Sklepy internetowe / allegro
#11

Witam chciałbym zakupić roślinki na allegro ale nie bardzo wiem czy dla początkującej osoby jak ja jest sens kupowanie roślinek których się nie zna. i tu prośba do was o pomoc, zamieszczam linka a jeśli to zły wybór i za drogo (za takie roślinki) to proszę o jakieś podpowiedzi.
http://www.allegro.pl/item897718943_zest...zalas.html
160l 80 x 50 podstawa
na 1 planie trawnik po obu stronach po 1 kokosie, środkowy plan po bokach jakieś roślinki na środku korzeń ( na kokosach i korzeniu może być mech) na tylni plan jakieś wyższe roślinki.
Oświetlenie:
Sylvania aqustar f18W T8
Sylvania gro-lux F18W Gro T8
Power-glo 20W
Dylight LF 20W
brak CO2
dziękuje

Tematy zostały połączone.
Korzystaj proszę z opcji SZUKAJ - Kejdi

gg: 1919146
email: tasman01@gmail.com
tel. 692832580
#12

Roślinki z przycinki chodzą tanio.
U mni w "Łodzi" za tą kase to wiaderko dostaniesz.
To czy masz "zapędy" na ryby czy holendra to już twój gust.
U mnie jak na wielkie miasto to przepłacasz.
Pozdro zedlarz1981.
GG13150228
#13

spoko tylko gdzie takich akwarystów szukać ja z miłą chęcią przyjmę za taką kasę roślinki bo na więcej mnie nie stać.
w razie jakiegoś kontaktu napisze na pw, gg lub emaila mój numer tel.
dziękuje za odpowiedź

gg: 1919146
email: tasman01@gmail.com
tel. 692832580
#14

Jako pseudo biotop Malawi nie bawię się we florę, lecz znajomi co pokochali holendry...
Jak coś kontakt w Łódź:
zeglarz1981a2@o2.pl
500203090
728378797.
Zawsze jakieś wiaderko zieleninki się znajdzie.
GG 13150228.

Posty zostały połączone, nie piszemy posta pod postem, korzystaj proszę z opcji EDYTUJ


Temat został wyczyszczony, umawiajcie się proszę na PW
Kejdi
#15

Ja polecam serwis roslinyakwariowe.pl
#16

Najlepiej znaleźć lokalne forum. Np. na Podkarpaciu jest forum, chłopaki się spotykają (dziewczyn też przybywa ostatnimi czasy Wink) i można tam dostać rośliny za darmo albo kupić za grosze.

w
#17

A czy ktoś z was kupił roślinki z allegro...?? Ja mam zamiar kupić i nie wiem czy warto wiem, że są z przycinki od innych akwarystów, ale nie wiem czy u mnie będą rosły i czy ich stan jest taki jak na zdj.
#18

Jeżeli kupujesz naturalne nadwyżki od akwarystów to warto, ale z hurtowni czy jakieś rośliny pędzone na ilość nie na jakość nie warto.
#19

Z hurtowni kilka razy się spotkałem.... zdjęcie zrobione w jakiejś hali plastikowe baniaki i w nich jakieś niby zielone "Rośliny" o dziwo drogie, ale ich jakoś pozostawia wiele do życzenia..... A co sądzicie o roślinach w koszyczkach ze sklepów zoologicznych..?? Opłaca się czy nie za bardzo miał ktoś z takim czymś do czynienia...?? Jakie efekty.
#20

Rośliny ze sklepów mają często niechciane niespodzianki w postaci glonów,ślimaków itp..
Spróbuj kupić na allegro(wypatrz rośliny z twojej miejscowości lub w pobliżu) lub na forach internetowych ..

-.-'


Skocz do: