• 16 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[240 l] Ogólne - Stara wierzba (FILM str 6 post 170)

(08.04.2011, 10:48)nefrete1 napisał(a):  Coś do posłuchania, bo do popatrzenia to średnio - nie dość, że całe akwarium zarosło rabarbarem Big Grin Tongue to jeszcze aparat rejestrujacy taki kiepski Sad Film z życia akwarium

Faktycznie rabarbar dominujeSmile Baniaczek z klasąSmile
Mam pytanie dotyczące karmienia mrożonką. Nie rozmrażasz przed karmieniem kostek i nie płuczesz pod zimną wodą? Ja robie to na sitku szczególnie jak podaję ochotkę bo dużo "soczku" z niej wypływaWink
Drugie pytanie dotyczy współżycia guramimozaikowych z brzankami bo krążą po necie opinie, że lepiej tych ryb nie łączyć.
Ja właśnie chciałbym parkę gurami wpuścić do 160 ze stadem brzanek różowych. Jakie jest Twoje zdanie?Smile

(08.04.2011, 11:05)wisnia0384 napisał(a):  Faktycznie rabarbar dominujeSmile Baniaczek z klasąSmile
Dzięki.
Byłam na zakupach i mam nowy korzonek, z tej okazji zrobiłam małe przemeblowanie. Część lotosów wczoraj wysadziłam. Zdjęcia z przemeblowania będą wkrótce.

(08.04.2011, 11:05)wisnia0384 napisał(a):  Mam pytanie dotyczące karmienia mrożonką. Nie rozmrażasz przed karmieniem kostek i nie płuczesz pod zimną wodą? Ja robie to na sitku szczególnie jak podaję ochotkę bo dużo "soczku" z niej wypływaWink
Zgadza się. Z ochotkę też tak robię. W ogóle przeważnie rozmrażam pokarm, ale czasem tak właśnie się bawię z moimi pupilkami. A to była larwa komara czarnego.

(08.04.2011, 11:05)wisnia0384 napisał(a):  Drugie pytanie dotyczy współżycia guramimozaikowych z brzankami bo krążą po necie opinie, że lepiej tych ryb nie łączyć.
Ja właśnie chciałbym parkę gurami wpuścić do 160 ze stadem brzanek różowych. Jakie jest Twoje zdanie?Smile
Najbardziej wścibskie i kąśliwe są brzanki sumatrzańskie. Moje gurami z brzankami odeskimi nie mają żadnych problemów. Oba gatunki zupełnie się ignorują. Nie wiem jak z różowymi, bo tych akurat nie miałam.
Ale na pewno lepiej jest gdy w akwarium gurami już są oswojone i zaaklimatyzowane i dopiero po kilku dniach wprowadza się stado brzanek. W odwrotnej kolejności gurami mogą byś onieśmielone ciekawskimi rybami i dużo dłużej się przyzwyczajać.

W czwartek byłam na zakupach. Oto nowy korzonek :-D
Woda nie jest przejrzysta, bo korzeń jeszcze farbuje.



o jojoj ale wielki... prawie jak jakieś tło strukturalne Smile

Heh.. co chwile zmiana aranżacji...Big Grin zbiornik oczywiście bardzo ładny...

Piękny Lotos... Korzonek też robi wrażenie.

Korzeń fenomenalny bardzo mi się podoba Smile widzę co i rusz to lepsze zakupy ^^

72l - Razbory
25l Shrimp Set - Krewetkarium
240l - Pielęgnice Zebra, Neony

Bardzo ładna aranżacja. Ja ciągle mam jedno ogólne akwa, bo nie mogę zdecydować się jak ma ono wyglądać docelowo. Bo ja już jestem tak skonstruowany, że mi się podoba wszystko co nie jest sztuczne i jest u kogoś Smile

Rzeczywiście drewno robi za tło, z taką powaloną wierzbą baniak wygląda bardzo oryginalnie. Dołączam do grona pochlebców Wink

(19.04.2011, 08:55)mcda-p napisał(a):  Rzeczywiście drewno robi za tło, z taką powaloną wierzbą baniak wygląda bardzo oryginalnie. Dołączam do grona pochlebców Wink

Korzonek to chyba secjalny do Twojego akwariumSmile
Słuszny kawał drewnaSmile Brzanki mają u Ciebie raj.
Nic więcej do dodania nie mam.


Skocz do: