• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

co jest potrzebne do załozenia akwa. morskiego
#1

witam, mam pare pytan mianowicie od jakiegos czasu coraz powazniej mysle na przestawieniem sie z akwarium słodkowodnego na morskie tylko nie zabardzo wiem od czego mam zacząc, mam akwarium 720l długośc 250cm , i osprzęt do akwarium słodko wodnego , i nie wiem czy cos z tego do morskiego sie przyda czy trzeba bedzie wszystko od zera zakupic

720l Tanganika frontosy
gg 1125026
#2

pierwsze to pomyśl o kosztach...musisz być milionerem żeby było Cię stać na budowę morszczyzny a potem na utrzymanie. zobacz ceny np. żywej skały, soli na tę ilość wody, skimmer, filtry, oświetlenie. eeeeh. ;(

Post ten wyraża opinie Autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani żadnym innym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Jeśli się z nimi nie zgadzasz - ustaw się w kolejce:)
#3

no własnie tak ogladam oferty cenowe i troche nie za wesoło to wygląda ale tez nie jest znowu aż tak tragicznie, moze na początek mniejszy baniak zeby sie wdrożyc w morszczyznę ale jak narazie chce sie dowiedziec co i jak

720l Tanganika frontosy
gg 1125026
#4

Proponowalbym Ci poczytac ten temat:

http://www.akwaswiat.net/morskie-nie-tak...-9547.html

Tez kiedys myslalem ze jest to kosmos, ale zmienilem zdanie Big Grin
Przyjemnej lektory Tongue
#5

z góry dziękuję bsrdzo ciekawy temat

720l Tanganika frontosy
gg 1125026


Skocz do: