• 6 Głosów - 3.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wszelkie pytania dotyczące identyfikacji roślin proszę zadawać w tym temacie.
#1

Czy ktoś mi powie co to jest za roślinka?


Załączone pliki Miniatury
   
#2
Toungue 

Moglibyście mi pomóc rozpoznać tą roślinkę dostałem ją i nie wiem jak sie nazywa. WinkZ góry dziękiCool


   
#3

To na pewno jakaś odmiana żabienicy.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#4

Jak dla mnie to jest to zwykła paprotka.
#5

To jest sztuczne? Mi też to wygląda na paproć Big Grin
#6

To jest Trichomanes javanicum. Nie nadaje sie do akwarium. Po pewnym czasie brązowieje i obumiera w baniaku.
#7

amator76 napisał(a):To jest Trichomanes javanicum. Nie nadaje sie do akwarium. Po pewnym czasie brązowieje i obumiera w baniaku.

Nadaje się do akwa bo ja to mam i jakoś nic się nie dzieje, ale musi być posadzone na korzeniu bo inaczej obumrze.
#8

Piczu14 ta roślinka utrzymuje się w akwarium gdzieś do 2 miesięcy.

Każdy temat w tytule powinien zawierać ogólny opis problemu.
Pisz poprawnie !


Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli języka polskiego w grobach.
#9

Piczu14 napisał(a):
amator76 napisał(a):To jest Trichomanes javanicum. Nie nadaje sie do akwarium. Po pewnym czasie brązowieje i obumiera w baniaku.

Nadaje się do akwa bo ja to mam i jakoś nic się nie dzieje, ale musi być posadzone na korzeniu bo inaczej obumrze.

Chyba pomyliłeś ją z microsorium albo bolbitisem...
#10

Zdjęcie skopiowałem z forum bo własnie o tej roslince szukałem informacji .Nie wiem co to jest a wypusciła długi pęd ku górze akwa .Co robic z tym pędem ,żeby ja rozmnozyc .Proszę o pomoc .Pozdrawiam .


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do: