• 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ona jest kotna (jest w ciąży) ? Wszelkie pytania na ten temat proszę zadawać tutaj !
#21

Tak prawdopodobnie zdechly poczekaj do jutra i jak nic sie nie zmnieni do oodluw martwy narybek.Sad

Jeżeli pomoge kliknij w reputacje.
Masz pytania pisz na gg 8458677__
#22

Ja ją trzymałam w pięciolitrowym słoju. Wszystko było ok, powietrze miały, wodę ciepłą też. To co się mogło staćSad((((((((((((((((((?????? Powiedzcie błagam!! Chcę uniknąć na drugi raz tego błędu
Sad(((((((((((((((((((
#23

agcia napisał(a):Ja ją trzymałam w pięciolitrowym słoju. Wszystko było ok, powietrze miały, wodę ciepłą też. To co się mogło staćSad((((((((((((((((((?????? Powiedzcie błagam!! Chcę uniknąć na drugi raz tego błędu
Sad(((((((((((((((((((

Dowiedziały się, że będą musiały pływać z pyszczakami w akwarium i popadały na zawał sercaBig Grin
#24

SpoxSmile Nie musiałyby pływać z pyszczakami bo bym je wydała jakby dorosłySmile))) Ale ja proszę o konkretną odpowiedź!!!!!Smile)))
#25

może się utopiły a na serio może za duże urosły i przy porodzie miały problemy z wydostaniem się na świat

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#26

Tak najlepiej włoży ją do kotnika żeby tam małe wypuściła bo jak bez kotnika to trudno małym będzie pszeżyc

Kaliber 44, Paktofonika [*]Magik[*]

300l - Ameryka Południowa Pawiookie
http://www.akwaswiat.net/-300l-ameryka-p...5924-3.htm


www.Pawiookie.pl
#27

agcia napisał(a):Wykociła mi się wczoraj ale młodę są na dnie i chyba zdechłySad((((((((((((((((((((((((((((( Czy to możliwe żeby ani jedna rybka nie przeżyła???????????????????????????????

Tyson napisał(a):Tak najlepiej włoży ją do kotnika żeby tam małe wypuściła bo jak bez kotnika to trudno małym będzie pszeżyc
one już nie żyją :/ lol

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.
#28

Może faktycznie urosły za duże na oko miały gdzieś tak z 5-6 mm. A co do kotnika to faktycznie go kupię tylko kiedy włożyć tam samiczkę? Tuż przed porodem? Ale jeśli tak to jak ja miałam to zrobić skoro ona najprawdopodobniej rodziła w nocy? Smile
#29

Ludzie wiekszych bredni nie słyszalem! One już nie żyją agacia odłów je i wyżuć a następnym razem wlej im wode ze swojego akwa do sloja (jeżyli bedziesz trzymac je wnim chć nie polecam) a najlepiej kup sobie kotnik za ok 7 zł i masz spokój. Także nie jakieś brednie, że za duże były tylko woda była zła najelpiej jest trzymac w kotniku, a jezeli nie to jak ci sie nastepnym razem uurodzą to włóz je do słokika nie musi byc 5 l i załóz gaze na wiezch zamiast zakretki i założ gumke i włóż do akwa tylko musisz dac sobie jakiś sznureczek dowiązać do słoiczka żeby do karmienia wyciągać go i wkładać. (ale kotnik bedzie lepszy)
agcia napisał(a):Może faktycznie urosły za duże na oko miały gdzieś tak z 5-6 mm. A co do kotnika to faktycznie go kupię tylko kiedy włożyć tam samiczkę? Tuż przed porodem? Ale jeśli tak to jak ja miałam to zrobić skoro ona najprawdopodobniej rodziła w nocy? Smile

A co do tego ja wkładam swoje samiczki jak im sie brzych zaczyna barwić na czarno i mają wtedy duży brzuch i duża kropke na brzychu.

Jeżeli pomoge kliknij w reputacje.
Masz pytania pisz na gg 8458677__
#30

OK!Wink Dzięki za pomoc jak będzie miała urodzić na drugi raz to kupie kotnik i ją tam wsadzeSmile


Skocz do: