• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[25l] Jaka obsada
#1

Witam!
Mam zamiar założyć krewetkarium+ harem bojownika...Smile
Postanowiłem mieć w nim:
1+2x Bojownik Cool
10x krewetki Red SherryRolleyes



Jeśli chodzi o rośliny to:
mech javajski
moczarka argentyńska
rzęse
anubias
Co wy na to jestem otwarty na propozycje...Rolleyes
#2

25l to na krewetkarium.
#3

Tak chce mieć w nim krewecie Cool
Tylko nie wiem czy mogą być z bojownikami...
Proszę o szybką odpowiedż
#4

mysle ze spokojnie mozesz jednego boja dac... albo ze dwa gupiki ale nie parke bo sie namnożą strasznie
#5

A nie mogę trzymać bojka 1+2+krewecie rc ???

I mam pytanie na jaką obsadę zmienić tę co teraz mam w 45l???
1x zbrojnik
2x neon inessa
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy
#6

Bojownik nie nadaje sie do krewetek. Zje je. Nawet mały potrafi zjeść dorosłą krewetkę.

1x zbrojnik--->
2x neon inessa--
2x platka
2x kardynałek chiński
2x mieczyk
4x rozbora klinowa
10x gupik + kilka narybku
2x kirysek spiżowy

Tutaj zamień wszystko na harem bojownika + 7 razbor klinowych+ 5 kirysków pigmejków

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#7

Ale mój kolega ma krewetkarium tylko że 30l i w nim trzyma 1+2 bojowniki i krewetki rc... Bojownik nie jest nawet nimi zainteresowany...Smile
#8

Dziwisz się min dla bojownika to 30l, a 3l to on nawet nie ma gdzie pływać.Bojownik Twojego kolegi, pewnie mysli jak powiesić się na sztucznej roślince;/

Ja mam bojowniki w 200l i nie wiem jakim cudem samiczka najmniejsza samiczka szalała z krewetką w pysku, hmm dorosłą red cherry. Nawet nie wiem skąd wzięła się tam ta krewetka.

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#9

Pomyliłem sięTongue
Ale u mojego kolegi żyją w 30l
#10

Co do rzęsy w akwarium to odbiera dużo % światła ;/ I zdecyduj się, albo krewety, albo bojownik (1!!!)


Skocz do: