Postów: 4
2
Dołączył: 03.01.2010
chciałbym się dowiedzieć czy mam za dużo rybek(lub jakieś usunąć i kupić nowe), a więc tak: 3 mieczyki(oraz 5 małych), 9 molinezji(oraz 5 małych), 3 neony, 4 kardynałki, 2 kiryski, 2 glonojady, 1 kosiarka, 2 gurami, 5 gupików oraz piskorek. czekam na odpowiedzi, z góry DZIĘKI!!!
zbiornik 72 l

)
Nazwa tematu została poprawiona - powinna opisywać ogólny problem.
Wątek przeniesiono do odpowiedniego działu tematycznego.
Proszę nie pisać posta pod postem - korzystaj z opcji "edytuj".
maja
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2010, 20:36 {2} przez
maja.)
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
Tak za dużo,usuń:
wszystkie mieczyki,molinezje,gurami,kosiarki,gupiki,kardynałki,piskorka,glonojady.
Możesz mieć:
10xneon
1+1 ramireza lub 1+2bojownik/prętnik
5xkirysek
5xotosek
-.-'
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2010, 19:44 {2} przez
Seoo.)
Postów: 771
25
Dołączył: 19.12.2009
Seoo napisał(a):Tak za dużo,usuń:
wszystkie mieczyki,molinezje,gurami,kosiarki,gupiki,kardynałki,piskorka,glonojady.
Możesz mieć:
10xneon
1+1 ramireza lub 1+2bojownik/prętnik
5xkirysek
5xotosek
kolego,jak doradzasz to dobrze,to nieprawda że piskorki tu nie mogą być bo trzyma się je w zbiornikach od 60 cm szerokości a więc kolega z góry może mieć te 5 piskorków.
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
A ty jak piszesz to się zastanów, gdzie on napisał że akwarium ma długość 60cm?
Czytaj ze zrozumieniem,czy napisałem że nie mogą być w zbiorniku 60cm?Bo chyba nie!Ale i tak liczy się powierzchnia dna,nie tylko długość.
-.-'
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2010, 21:48 {2} przez
Seoo.)
Postów: 1,244
15
Dołączył: 27.01.2010
6x Kirysek
10-15x Neon jednego gatunku
1+1 Ramizery/ 1+2 Kakadu
6x Otosek
lub
4x Piskorek
xx krewetki RC
1+2 Bojownik syjamski\Prętnik karłowaty\P. Neonowy
10x Razbora Klinowa
lub, aby zostawic jak najwiecej twoich:
4x Piskorek
10-15x Neon
1+2 Bojownik/Kakadu/Prętnik Karłowaty\P. Neonowy lub 1+1 Ramizery
6x Kirysek
Ryby z Twojej obecnej obsady, których nie zawarłam w w/w, są nieodwołalnie do oddania...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2010, 13:26 {2} przez
mcda-p.)