• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Długa kupa
#1

Mam problem mój mieczyk to znaczy samiczka ma bardzo długie kupy tak gdzieś do 4 cm nie wiem co mam zrobić ponieważ , żadna inna rybka tak nie ma. Mam akwarium 25l jest ona chyba w ciąży ponieważ jest grubsza niż przed kupieniem ale przedwczoraj zdech mi mieczyk (samiec). A mam w akwarium glonojada dwa gupiki (samce) neonki kiryski i bojownika. Co mam robić ??Sad
#2

W 25 litrach to wszystko trzymasz ???
To masakra jest.
Proponuję poczytać o obsadach i o większym akwarium bo reszta rybek też odejdzie.
To moje zdanie na ten temat.

Zła kula !!!
#3

Co do kup to jaki wygląd mają,kolor?
#4

Weź to wszystko oddaj oprócz bojownika najlepiej.

Pozdrawiam.
[100l] - "Gupikarium"
#5

Wiecie co mnie denerwuje w Waszych wypowiedziach?
Jak ktoś ma złą obsadę lub roślinki od Was padają stwierdzenia:
-oddaj
-wywal
Niech spróbuje sprzedać w jak najszybszym terminie a jak to nie wyjdzie to wtedy niech szuka chętnego za darmo.
Piszę tak bo każdy musi jakąś kasę na to wydać a Wy tak łatwo oddaj,wywal.
Ciekawe czy sami tak robicie z czymś co Wam zalega ?
#6

najczęściej pomarańczowe jasny brąz
#7

(19.06.2010, 17:09)toomeka@wp.pl napisał(a):  Wiecie co mnie denerwuje w Waszych wypowiedziach?
Jak ktoś ma złą obsadę lub roślinki od Was padają stwierdzenia:
-oddaj
-wywal
Niech spróbuje sprzedać w jak najszybszym terminie a jak to nie wyjdzie to wtedy niech szuka chętnego za darmo.
Piszę tak bo każdy musi jakąś kasę na to wydać a Wy tak łatwo oddaj,wywal.
Ciekawe czy sami tak robicie z czymś co Wam zalega ?

Zgadzam się z tobą.
Moze sprzedać pewnie zawsze to jakaś kasa.
Ale jak będzie sprzedawał i sprzedawał i sprzedawał to ryby padną a wtedy będzie gadka: mogłeś oddać rybki a tak odeszły.

Zła kula !!!
#8

To raczej kolor ok. Coś do żarcia pomarańczowego dajesz?
Silverrro-przecież pisałem jak najszybciej itd.
#9

Ale kupowałam wszystkie w zoologicznym i jeszcze mi doradzali a kupowałam to razem z akwarium a z innymi rybami nic się nie dzieje
no tak jedzenie dla rybek z Tropicala ichtio. vit
#10

Temat ryb pomińmy bo masz źle a oni Ci tak doradzili bo kasę na Tobie robią i z pewnością by Ci jeszcze coś dorzucili.
Proponuję test. Idź do nich i powiedz jakie masz akwarium i rybki i, że jeszcze chcesz coś dokupić.
Ciekawe co Ci doradzą. Jak coś Ci zaproponują to już sam zauważysz ich profesjonalizm Big Grin
Ten kolor pomarańczowy to od koloru jedzenia?


Skocz do: