• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Welonki

(10.10.2011, 21:11)Bulkas napisał(a):  [...]Jeśli nadal chcesz się kłócić że masz naturalnego welona [...]
Tu Cię poprawię kolego, ja się nie kłóce (i nie mam takie zamiaru) tylko stwierdzam fakt, że według mnie mój welon jest naturalny.
Fakt, faktem, że welon to i tak zmutowana rybka i tu się nie da zaprzeczyć, ale i tak są to piękne rybki (nie myśle tu o teleskopach)

Nie da się zaprzeczyć, ale właśnie zaprzeczyłaś sama sobie Big Grin

(11.10.2011, 17:59)Bulkas napisał(a):  Nie da się zaprzeczyć, ale właśnie zaprzeczyłaś sama sobie Big Grin
Przeczytałam jeszcze raz wszystko od momentu w którym dołączyłam do wątku i nie doczytałam bym sama sobie zaprzeczyła, proszę wskaż mi te zdania, które według Ciebie sama sobie zaprzeczyłam.

(11.10.2011, 14:40)turtle napisał(a):  Fakt, faktem, że welon to i tak zmutowana rybka i tu się nie da zaprzeczyć,...
Oto chodzi. Mutant to raczej nic naturalnego Wink

Masakra jakie Wy bzdury piszecie tutaj. Tak to jest jak człowiek się nie zna (chodzi o hodowle welonów) a pisze bo przecież welony to mutanty, brudasy i szkoda dla nich miejsca no chyba, żę masz 600 litrowe akwa dla jednego welona bo dwa to już za dużo. A kejdii polecam dobrą lekturę o hodowli tych ryb lub apeluje a zaprzestanie pisania bzdet.
Myślisz, że gdyby ona nie kupiła tego teleskopa to nagle by zaprzestali sprowadzania tej ryby do nas? Poczytaj sobie jak wiele jest gatunków które przeszły przez laboratoria żeby Wam się podobały a potem się wypowiadaj.

[112l] Iwagumi "dla ubogich"

http://www.akwaswiat.net/-112l-iwagumi-d...31322.html

Stosuję "zdrowe" podejście do akwarystyki...

(11.12.2011, 17:24)FRUGO82 napisał(a):  Masakra jakie Wy bzdury piszecie tutaj. Tak to jest jak człowiek się nie zna (chodzi o hodowle welonów) a pisze bo przecież welony to mutanty, brudasy i szkoda dla nich miejsca no chyba, żę masz 600 litrowe akwa dla jednego welona bo dwa to już za dużo. A kejdii polecam dobrą lekturę o hodowli tych ryb lub apeluje a zaprzestanie pisania bzdet.
Myślisz, że gdyby ona nie kupiła tego teleskopa to nagle by zaprzestali sprowadzania tej ryby do nas? Poczytaj sobie jak wiele jest gatunków które przeszły przez laboratoria żeby Wam się podobały a potem się wypowiadaj.
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem moje wypowiedzi, bo nie chce mi się powtarzać.
Nie wiem po co miałabym więcej czytać o tych rybach, wystarczy mi takie pojęcie jakie mam. Nie trzeba być ekspertem w hodowli w welonów, żeby mieć poczucie, że wygodniej byłoby im bez spuchniętych oczu czy wzdętych brzuchów. Co mają do rzeczy inne ryby, które przeszły przez laboratoria? Czy ktoś powiedział, że są lepsze od welonów?
http://www.akwaswiat.net/papuzia-pieknos...-5208.html

W pewnym sensie są ładne, lecz za welonami nie jestem, nie wpadły mi do gustu ich oczy...

(11.02.2012, 18:04)Tofisia napisał(a):  W pewnym sensie są ładne, lecz za welonami nie jestem, nie wpadły mi do gustu ich oczy...

Przecież welony mają normalne oczy?

och te welony, spokoju akwarystom nie dają Wink przestańcie już, a welon jak welon RYBA, mądra bo ma 3min pamięć i wdzięczna, nie każdy ją musi mieć i nie każdy musi chcieć ją mieć, ale jak już się ją ma to ważne żeby miała u nas dobrze. O :]

tylko niektóre moje szkła
30l Krab
45l
112l ŻÓŁW
Mój YOU TUBE

A ja przedstawiam Wam Denisa

Niestety już za TM ;(

obecnie mam jeszcze bojka i 4 welonki Wink

Skocz do: