• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprzęt na akwa 100l
#1

Czy filtr Aqua szut turbo 550 i grzałką 100w będzie dobra do akwarium ok 100l ?
Jaki sprzęt jest jeszcze potrzebny ?
#2

Tu masz wskazówki poczytaj http://www.akwaswiat.net/do-poczatkujacy...-4872.html

112 ogólne


Be sure your sin will find you out
#3

tomasz50141
Gdzie jeszcze władujesz swoje śmieszne pytanie by Ci odpowiedzieli?
Chcesz zakładać akwarium i nie wiesz co i jak (chociaż ogólnikowo) to myślisz, że Ci się uda?
Poczytaj chłopie poczytaj a dopiero pytaj co np. jest lepsze a co gorsze itp. Miej jakąś wiedzę a nie zielony wpadasz na forum i myślisz, że wszyscy Ci na tacy podadzą co oczekujesz.
o tak jak ja bym wpadł na forum totalizatora i spytał się jakie numery padną (no prawie coś takiego) Big Grin
#4

(23.12.2010, 21:30)toomeka@wp.pl napisał(a):  tomasz50141
Gdzie jeszcze władujesz swoje śmieszne pytanie by Ci odpowiedzieli?
Chcesz zakładać akwarium i nie wiesz co i jak (chociaż ogólnikowo) to myślisz, że Ci się uda?
Poczytaj chłopie poczytaj a dopiero pytaj co np. jest lepsze a co gorsze itp. Miej jakąś wiedzę a nie zielony wpadasz na forum i myślisz, że wszyscy Ci na tacy podadzą co oczekujesz.
o tak jak ja bym wpadł na forum totalizatora i spytał się jakie numery padną (no prawie coś takiego) Big Grin
-dokładnie
#5

tomasz50141 Po czytaj to nie boli

112 ogólne


Be sure your sin will find you out
#6

Koledzy forumowicze, dlaczego nie chcecie pomóc?
Trzeba kupić rybki, dużo piasku albo żwirku - najlepiej ADA Amazon Soil II, trzeba kupić żarniki HQI, filtry UV (co najmniej dwa), falownik, filtr RO (najlepiej z 6 membranami), odpieniacz, drugą grzałkę (tak na wszelki wypadek), i oczywiście do tego niezbędne jest zaangażowanie, kilka książek akwarystycznych i umiejętność którą bardzo ciężko nabyć - myślenie i czytanie forum ze zrozumieniem.

życzę powodzenia w zakładaniu własnego bajorka ;-)


PS. No co - kolega chciał pomocy to mu pomagam. Ja na przykład mam takie zabawki w swoim akwa ;-)
#7

toia
Rozsądnie.....


Skocz do: