• 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karmienie zbrojników = warzywa + inne pokarmy.
#81

Rzeczywiście Big Grin Przed chwilą wrzuciłam i wszystkie sie rzuciły: mieczyki, gupiki, molinezje, kiryski Smile zbrojnik woli trzymać się dna ;]
#82

Zależy od konkretnego zbrojnika Smile. Mój to nawet kilkakrotnie ochotkę wcinał....

Pozdrawiam.
[100l] - "Gupikarium"
#83

Ja jakoś boję się dawać robaki, a zwłaszcza ochotki, bo zdarzają sie przypadki, że ryby mają przez to pasożyty. Ale to też zależy od źródła. W moim mieście ufam tylko jednemu zoologicznemu, który i tak nie jest jakiś naprawdę dobry ;D
#84

Nocciola napisał(a):Ja jakoś boję się dawać robaki, a zwłaszcza ochotki, bo zdarzają sie przypadki, że ryby mają przez to pasożyty. Ale to też zależy od źródła. W moim mieście ufam tylko jednemu zoologicznemu, który i tak nie jest jakiś naprawdę dobry ;D

Sprawdziłaś to u siebie?? Czy tylko tak wnioskujesz z wypowiedzi innych??
#85

Chyba lepiej zasięgnąć wiarygodnych źródeł Wink
http://www.zbrojniki.pl/index.php?option...&Itemid=32
#86

Kaef napisał(a):
Nocciola napisał(a):Ja jakoś boję się dawać robaki, a zwłaszcza ochotki, bo zdarzają sie przypadki, że ryby mają przez to pasożyty. Ale to też zależy od źródła. W moim mieście ufam tylko jednemu zoologicznemu, który i tak nie jest jakiś naprawdę dobry ;D

Sprawdziłaś to u siebie?? Czy tylko tak wnioskujesz z wypowiedzi innych??

Wywnioskowałam z wypowiedzi innych. Jak narazie nie zamierzam sprawdzać tego u siebie, bo niedawno przez pasożyta zdechł mi mieczyk ;[ Jeśli zdechnie mi więcej, to nie dość, że przez jakieś obrzydliwe robaki to kompletnie zbankrutowałam kupnem akwarium i wyposażeniem, że zostało mi tylko niecałe 20 zł, za które nie kupię sobie nowych ryb ;D Za czerwiec też już wzięłam większą część kieszonkowego, dlatego musiałabym czekać do lipca ;>
#87

A to jedzonko to było żywe czy mrożone? Bo jeżeli mrożone to nie powinno być tam pasożytów.

Pozdrawiam.
[100l] - "Gupikarium"
#88

Pewnie żywe Smile Zamrożone pasożyty giną Big Grin

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#89

Nie dawałam im ani żywego, ani mrożonego Smile Zastanowię się nad mrożonym, żeby trochę urozmaicić im jedzenie Smile
Podejrzewam, że w sklepie był karmiony żywym i jeszcze tam go załapał. Niecałe 4 dni po kupieniu go- zdechł ;(
#90

Nocciola napisał(a):Rzeczywiście Big Grin Przed chwilą wrzuciłam i wszystkie sie rzuciły: mieczyki, gupiki, molinezje, kiryski Smile zbrojnik woli trzymać się dna ;]

...i to wszystko w 54l? Ladna zupa :/


Skocz do: