• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pielęgnice Amerykańskie ,a rośliny.
#1

Czy rośliny , typu : anubiasy, żabienice, kryptokoryny , będą ładnie rosły z takimi pielęgnicami jak : niebieskołuska,perłowa,festae ?
Pytam bo nie wiem czy je kupić czy kupić spokojniejsze pielęgnice takie jak:
Akara pomarańczopłetwa, meeka , saijca,salvini.

Rybki mają mieć ok. 5-6cm ,więc narazie na przechowanie-240l , ale za pół roku startuje z 720l.

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#2

Pielęgnice wszelkiej maści zazwyczaj niszczą rośliny , nawet bywa , że demolują cały
aranż akwarium.

Dziwię się , że proponujesz ludziom "POMOC NA PW" , skoro sam niewiele wiesz na temat akwarystyki , a przede wszystkim zachowań ryb.

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.
#3

(03.08.2012, 21:05)Kroczek33 napisał(a):  Pielęgnice wszelkiej maści zazwyczaj niszczą rośliny , nawet bywa , że demolują cały
aranż akwarium.

Dziwię się , że proponujesz ludziom "POMOC NA PW" , skoro sam niewiele wiesz na temat akwarystyki , a przede wszystkim zachowań ryb.

Oj zdziwilbys sie ze da sieSmile osobiscie mam Pawiooki i mialem roslinki typu anubiasy, żabienice, kryptokoryny.
Wszystko sie da zrobic jesli sie chce,wystarczy je przyzwyczajac od malego.
#4

(03.08.2012, 21:05)Kroczek33 napisał(a):  Pielęgnice wszelkiej maści zazwyczaj niszczą rośliny , nawet bywa , że demolują cały
aranż akwarium.

Dziwię się , że proponujesz ludziom "POMOC NA PW" , skoro sam niewiele wiesz na temat akwarystyki , a przede wszystkim zachowań ryb.

Powiedział ten co hoduje Pyszczaki które rozmnożą się w 25l w skrajnych warunkach, PROFESJONALISTA.

A po za tym. Mam Salvini , Sajici , i one nie demolują roślin ,a więc nie każda , więc widać że wiesz tyle o pielęgnicach z czytania ,a nie z doświadzczenia ,więcej chyba pisać nie muszę bo wiesz że to prawda.

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#5

(04.08.2012, 01:15)Saletra napisał(a):  
(03.08.2012, 21:05)Kroczek33 napisał(a):  Pielęgnice wszelkiej maści zazwyczaj niszczą rośliny , nawet bywa , że demolują cały
aranż akwarium.

Dziwię się , że proponujesz ludziom "POMOC NA PW" , skoro sam niewiele wiesz na temat akwarystyki , a przede wszystkim zachowań ryb.

Powiedział ten co hoduje Pyszczaki które rozmnożą się w 25l w skrajnych warunkach, PROFESJONALISTA.

A po za tym. Mam Salvini , Sajici , i one nie demolują roślin ,a więc nie każda , więc widać że wiesz tyle o pielęgnicach z czytania ,a nie z doświadzczenia ,więcej chyba pisać nie muszę bo wiesz że to prawda.

Dobrze , że zakończyłeś swoją "przygodę" z Malawi , skoro trzymałeś je w 25l .

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.
#6

Ja miałem w 240l , a że dużo osób je trzyma w takich akwariach i się rozmnażają potwierdza moją teorie , z resztą ,czytanie ze zrozumieniem się kłania.

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#7

(04.08.2012, 12:53)Saletra napisał(a):  Ja miałem w 240l , a że dużo osób je trzyma w takich akwariach i się rozmnażają potwierdza moją teorie , z resztą ,czytanie ze zrozumieniem się kłania.

No właśnie , kłania CI się Wink

Przeczytaj uważnie twój post.


Jeżeli nie zrozumiesz to Ci podpowiem .

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Skocz do: