• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FILTR multikani 800 POMOCY !!!
#51

(06.10.2012, 09:54)anna_joz napisał(a):  
(05.10.2012, 22:14)Greg_C napisał(a):  przy takich pytaniach jak były dotychczas dla mnie już nie jest oczywistym czy zerwałeś to złotko

i czy jak wkłady były w woreczkach to je oczywiście rozpakowałeś?

Greg_C jak Ty wkroczyłeś do akcji to na pewno wszystko się uda Smile

Hmmmmm Big Grin wybawiciel Twój zapewne z jakiejś opresji????
Pewnie sam zniszczyłeś włączając na sucho ale mniejsza z tym. Ważne, że problem rozwiązany.
#52

Juz wszystko dziala ! Jest super tylko te weze byly zwiniete przez ponad 1 rok i trudno sie je odgina ma ktos pomysl jak je wyprostowac ? Filtr genialny gdyby posiadal instrukcje kazdemu bym go polecil Smile
#53

toomeka@wp.pl
Hmmmmm Big Grin wybawiciel Twój zapewne z jakiejś opresji????
Pewnie sam zniszczyłeś włączając na sucho ale mniejsza z tym. Ważne, że problem rozwiązany.
[/quote]

Owszem - wybawiciel - i nie zniszczyłeś ale zniszczyłAś Smile taka drobna różnica.
i poczytaj o co chodziło zanim napiszesz że "na sucho" włączYłem filtr.......
bo kobita ze mnie jest ale ........NIE blondynka ...

jestem z Krakowa- to widać, słychać i czuć;)
#54

(06.10.2012, 19:27)Sam napisał(a):  Juz wszystko dziala ! Jest super tylko te weze byly zwiniete przez ponad 1 rok i trudno sie je odgina ma ktos pomysl jak je wyprostowac ? Filtr genialny gdyby posiadal instrukcje kazdemu bym go polecil Smile

dla dzieci na pewno Tongue
#55

(06.10.2012, 19:53)anna_joz napisał(a):  toomeka@wp.pl
Hmmmmm Big Grin wybawiciel Twój zapewne z jakiejś opresji????
Pewnie sam zniszczyłeś włączając na sucho ale mniejsza z tym. Ważne, że problem rozwiązany.
(05.10.2012, 18:16)anna_joz napisał(a):  Owszem - wybawiciel - i nie zniszczyłeś ale zniszczyłAś Smile taka drobna różnica.
i poczytaj o co chodziło zanim napiszesz że "na sucho" włączYłem filtr.......
bo kobita ze mnie jest ale ........NIE blondynka ...

Chyba blondynka. Big Grin
On pisał o zniszczeniu głowicy.
Nie pisałem do Ciebie kobieto drugie zdanie więc też trochę rozumu trzeba by to wywnioskować.
Do autora tematu by nie było niedomówień.
Gorąca woda i to wystarczy.
#56

Dzieki a mam jeszcze pytanie. Dostalem smar i on jest jako zapas ?
#57

Najpierw pompa uszkodzona:
(06.10.2012, 14:21)Sam napisał(a):  Juz wszystko wiem dostalem " niesprawny model " moja pompa jest zniszczona. Nic nie pompuje ( znaczy prawie nic )[...]
teraz:
(06.10.2012, 19:27)Sam napisał(a):  Juz wszystko dziala ! [...]
To znaczy, że pompę nową dostałeś czy jakoś "cudownie" tamta się naprawiła? A smar o którym piszesz to pewnie taki do konserwacji uszczelek.
#58

Zanioslem do sklepu i wymienili mi jakies 2 czesci Smile
#59

Mam pytanie odnośnie funkcji by-pass. Mam ten filtr i chciałem wyczyścić gąbki i wymienić zeolit ale bez wyłączania pompy, ponieważ był spory problem przy pierwszym uruchomieniu i zassaniu wody przez pompe; w końcu po 3 godzinach walki zassała pełną mocą i tak pracuje do dziś. A więc jak zrobić żeby użyć funkcji by-pass, ktoś próbował już to ?


Skocz do: