• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FILTR multikani 800 POMOCY !!!
#41

1 pisalem ze chwilowo nie mam neta w domu
2. Napelnialem rurki przez te plastkiowe rurki co bylo bledne dlatego mi nie wychodzilo
3. To moj pierwszy filtr kubelkowy a z instrukcji nic nie mozna bylo wywnioskowac dlatego ten temat
#42

Dobra nie kłócimy się ja mam problem mianowicie filtr działa okey ale bardzo mało wody pompuje nie ważne czy pobór dam na maksimum czy na minimum wody filtr pobiera mało dlaczego ?
P.S. Film prezentuje minikani a ja mam multikani więc popełniliście błąd Smile
#43

(05.10.2012, 20:41)Sam napisał(a):  Dobra nie kłócimy się ja mam problem mianowicie filtr działa okey ale bardzo mało wody pompuje nie ważne czy pobór dam na maksimum czy na minimum wody filtr pobiera mało dlaczego ?
P.S. Film prezentuje minikani a ja mam multikani więc popełniliście błąd Smile
przeciez zasada ta sama, ponadto za dużej różnicy nie ma Wink

http://www.youtube.com/watch?v=wpIGw-x8Xk8

poprawka (bez sensu): http://www.youtube.com/watch?v=ufWKvm5o4Ps
#44

Nie ma sprawy ale co może powodować bardzo mały pobór wody ?
#45

jasnowidzami nie jesteśmy, podaj zdjęcia jak masz położenie kubła z akwarium.
#46

przy takich pytaniach jak były dotychczas dla mnie już nie jest oczywistym czy zerwałeś to złotko

i czy jak wkłady były w woreczkach to je oczywiście rozpakowałeś?

----------------------------------------------------------------------
250 l do uczesania-zalane dojrzewa
#47

(05.10.2012, 17:02)Sam napisał(a):  Filtr nawet zrobilem tak ze turbina jest w srodku bo tak tez mozna i nie chce ciagnoc jakby byl za slaby dlaczego ?!
Filtr nawet zrobilem tak ze turbina jest w srodku bo tak tez mozna i nie chce ciagnoc jakby byl za slaby dlaczego ?!
A jak samą pompę włączysz (w akwarium - nie na sucho!) bez węży itp. to ma cug? Jak pompa działa to jest wręcz niemożliwe żeby to nie działało nawet bez podłączania samego kubełka bo przyłącze węży jest z bypassem i woda może tylko w wężach krążyć.
#48

(05.10.2012, 22:14)Greg_C napisał(a):  przy takich pytaniach jak były dotychczas dla mnie już nie jest oczywistym czy zerwałeś to złotko

i czy jak wkłady były w woreczkach to je oczywiście rozpakowałeś?

Greg_C jak Ty wkroczyłeś do akcji to na pewno wszystko się uda Smile

jestem z Krakowa- to widać, słychać i czuć;)
#49

Juz wszystko wiem dostalem " niesprawny model " moja pompa jest zniszczona. Nic nie pompuje ( znaczy prawie nic ) jest gdzies tam uszkodzona ;/
P.S. Filtr dziala sam ale pompuje mniej wody niz moj filtr do 10l wiec ..... Mi soe wydaje ze sa za duze weze i odleglosci na tak slaba pompe
#50

(06.10.2012, 14:21)Sam napisał(a):  [...]
P.S. Filtr dziala sam ale pompuje mniej wody niz moj filtr do 10l wiec ..... Mi soe wydaje ze sa za duze weze i odleglosci na tak slaba pompe
Jakby to było sprawne to byś zobaczył jak to śmiga:-)


Skocz do: