• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

akwarium 20L - początkujący "akwarysta"
#1

Po przeczytaniu kilku tematów na kilku różnych forach chciałabym zacząć tego posta od zdania:
Nie planuję hodowli dwudziestu rybek Wink

A tak na poważnie, ze względu na warunki mieszkalne chwilowo nie mogę sobie pozwolić na większe akwarium. Po przeczytaniu kilku artykułów, tematów na forach i ogólnym poszperaniu w internecie postanowiłam, że kupię akwarium 20l (sześcienne, wymiary podstawy to 25cm x 25cm).

W tym momencie w akwarium jest drobny jasny piasek, dwie roślinki, wszystko zostało wczoraj zalane wodą, stoi i czeka a filtr i grzałka hulają.

Wiem, że większość gatunków do takiego akwarium się nie nadaje. Natomiast przeczytałam gdzieś (już nie pamiętam gdzie), że mogłabym spokojnie mieć jednego bojownika. Czy to prawda? Czy on nie będzie czuł się "samotny"? A jeśli tak to czy jest jakaś ryba, żabka, krewetka tudzież inne niewielkie stworzonko, które mogłabym mu wpuścić dla towarzystwa?

Bardzo ładnie proszę o pomoc bardziej doświadczonych miłośników ryb Smile
#2

Bojownik to samotnik nie potrzebuje towarzystwa, ale możesz z nim mieć krewetki i karlika też spokojnie.

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]


Skocz do: