• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"dziurawe" rośliny
#11

(15.03.2013, 22:49)ScS19 napisał(a):  oskar777 nie to zebym ten tego.. ale Babaulti123 chociaz dal propke co to moze byc ;/ [...]
W 100% to nie jest jego wiedza i nie o to na forum chodzi aby czyjeś wypowiedzi kopiować lub je bezmyślnie powtarzać chcąc komuś pomóc.

(15.03.2013, 22:49)ScS19 napisał(a):  [...]Każdy uczy sie na bledach swoich i cudzych i za to nie powinnismy nikogo tępic prawda ? Smile[...]
To akurat rzecz chwalebna aby się uczyć na błędach cudzych i własnych żeby móc podzielić się zdobytym doświadczeniem. Ale trzeba je najpierw zdobyć a nie pisać, że się jest zielonym w akwarystyce a po trzech tygodniach nagle stać się wielkim ekspertem.

(15.03.2013, 22:49)ScS19 napisał(a):  [...]Oskar777 widze ze jestes seniorem i bede Ci dozgonnie wdzięczny jesli mi pomożesz[...]
To akurat nic nie znaczy bo z kilkoma "seniorami" już się spotkałem więc na przyszłość się wyłącznie tym nie sugeruj.

(15.03.2013, 22:49)ScS19 napisał(a):  PS: ta plama na lisciu ( ta ktora dopiero powstaje) oznacza ze...? i czego to moze byc przycyzna?
To nie przyczyna ale skutekSmile Według mnie to brak potasu, fosforu lub azotu lub wszystkiego razem.
#12

tu Cie popre i zaprzecze xd to jest forum i kazdy ma prawo wypowiedzi na kazdy temat... tylko no kolega mógł uprzedzic na przedzie ze jest zielony tak jak i ja xd
Dziękuje za pomoc Smile w poniedzialek lub wtorek dojdzie moj nawóz i zwieksze swiatlo z 36 na 48 Smile mam nadzieje ze pobudze je troszke ! Big Grin
#13

po pierwsze pisząc że jestem zielony miałem na myśli oświetlenie akwarystyczne :/
po drugie taki oskar777 co rzekomo skończył studia może i skończył tylko ciekawi mnie na jakim łopatologia lub co bardziej by się zgadzało humanizm czepia się jeśli ktoś napisze o zamiast ó itp
po trzecie nie obrażaj mnie pisząc na pw jeśli mnie nigdy na żywo nie widziałeś lub nigdy ze mną nie rozmawiałeś, gdybyś panie mądry inaczej nie wiedział istnieję takie coś jak automatyczna poprawa błędów ortograficznych.Pozdrawiam
#14

Nie pisałeś o oświetleniu także sobie przypomnij:
(23.02.2013, 20:33)Babaulti123 napisał(a):  witam zainteresowała mnie ta kryptokoryna czy jak się wsadzi sam liść to on wypuści korzenie? jestem zielony w akwarystyce a więc proszę o wyrozumiałość .POZDRAWIAM
To jak jest w końcu? Znasz się na roślinach i ich nawożeniu czy jesteś zielony w akwarystyce?

Wydaje Ci się, że w temacie o breloczkach Twoje pierwsze wypowiedzi przedstawiały najwyższy poziom kultury co do mojej osoby a ja taki okropny jestem i Cię obrażam? Co do błędów to nie chodzi mi tu o "o" zamiast "ó". Chcąc mi udowodnić jaki z Ciebie dysgrafik środku wyrazów wstawiasz wielkie litery i spacje czego w normalnych postach jakoś nie robisz. Zamiast "ó" piszesz "0" (zero). I wy gląda t0 nagle mniej wiĘcej tak. Piszesz o autokorekcie a mam uwierzyć, że ona powoduje takie błędy?


Skocz do: