• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

60 litrów w spadku z obsadą, proszę o pomoc w prowadzeniu akwarium
#11

Tak ale [np apri ma czarne wody z pielęgnicami niebieskouskimi któe wymagają miękkiej wody a jak widać w galerii co miesiąc dochodzi do tarła więc warunki im nie przeszkadzają

"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"

[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
#12

Tak, my się będziemy kłócić nie na temat, a autor i tak już tu nie zagląda.
#13

(23.04.2013, 09:35)mcda-p napisał(a):  Czyli podważacie wieloletnie prace naukowców i akwarystów.[...]
Właśnie, że myśmy tego nie robili tylko niejednokrotnie o ci wiele bardziej doświadczeni akwaryści tak pisali: "twardość wody nie ma znaczenia, ważne jest pH" i jednocześnie, że "przy wysokiej twardości ciężko zbić pH". Więc jak tu rozumieć wypowiedź o tym, że twardość nie jest ważna? Bo od początku jak takie coś czytałem wydawało mi się to nielogiczne. No ale jak przez wiele lat pomimo złych parametrów wody rybkom nic nie jest to czym się przejmować? Właśnie tego, że niczym nauczyłem się tu na forum.

(23.04.2013, 10:06)mcda-p napisał(a):  Tak, my się będziemy kłócić nie na temat, a autor i tak już tu nie zagląda.
Temat tak w zasadzie powinien być usunięty zaraz po pojawieniu. Ile osób musi się ciągle pytać o to samo i zadawać takie "oryginalne" pytania w nieco innej formie?
#14

Jesli chodzi o twardosci i ph to trzeba bazowac na wlasnym doswiadczeniu.
Niedoswiadczonemu nie polecam kombinowac.


Skocz do: