• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

112l jakie rybki z Tangiki????
#11

no wiesz ja dam rade na pewno w sumie juz przygode z aakwa zaczelam jak mialam 8lat, hmm nie boje si ze sobie nie poradze tylko czy dostane takie rybki, werwolf chyba wie o czym mowie jak byl kiedys w sklepie zoo w Rudniku;p

NIE MĘCZ RYB W KULI!!!
#12

Skalary są małowymagające ja mam w 112l parę i jest wszystko ok .Trzymam je w wielogatunkowym akwa jednak teraz tak jak ty zamieniem akwa na biotop tanganika. Wszystkie ryby do sklepu polecą łącznie z nimi skalary, ja kupie 6 księżniczek jak sie znajdzie para to te 4 won. Kupiłem łupki poniewać z nich można robić fajne cuda.I ot chyba wszystko no oczywiście piasek drobny a w miejscch gdzie chcesz mieć rośliny podsypuj grubym żwirem bo ci je odkopią.
#13

naskakujecie na innych że mają skalara w 135l a tu doradzacie jej skalary do 112l ???
#14

jak napisano wyżej albo skalary albo księżniczki. nie sugeruj się nazwą księżniczki - to naprawdę agresywne i terytorialne ryby.
skalary i księżniczki razem to niemożliwe.....zostaną tylko księżniczki ( nie skalary;p)
a co do tego co wybrać???
zależy co podoba się bardziej - akwa roślinne ze skalarami czy surowe kamieniste z księżniczkami
rzeczywiście skalary są łatwiejsze w hodowli i lepsze dla początkującego chcociażby dlatego że nie trzeba tak bardzo dbać o wodę i jej parametry
pamiętaj że Tanganika to biotop trochę bardziej wymagający i tamk naprawdę trzeba dbać o akwa i przy nim chodzić a nie wpuścić rybki i koniec
p.s. no i na koniec - na skalary trochę małe akwa - niby para dałaby radę tam żyć ale......
wybierz Tangę z księżniczkami albo muszlowcami ale najpierw dużo dużo poczytaj na ten temat!!

240 L były księżniczki...stoi puste
720 L. stoi i czeka....chyba na dużą Tanganikę......
akwa uruchomione zostaną jak kupię agregat prądotwórczy;p
#15

Powiedzcie mi w jakim celu odgrzebujecie temat sprzed 2 lat?
#16

No mówie że księżniczki nie mogą być razem ze skalarami NIE MOGĄ przeczytaj a puźniej komentuj
#17

maki aaaaaaaaaaaa do kogo to było??
#18

Maki1 napisał(a):No mówie że księżniczki nie mogą być razem ze skalarami NIE MOGĄ przeczytaj a puźniej komentuj

Tylko, że ja pytałem o co innego. Po co odgrzebywać post sprzed dwóch lat. Kiedy zbiornik już nie istnieje najprawdopodobniej. Zobacz na datę ostatniego wpisu 15.02.2008.


Skocz do: